Brooklyn Life Temsilcisi Sizi Arasın
Brooklyn Life

Brooklyn Life

Pana Yapı
İSTANBUL / KADIKÖY
Projede Fırsat
Brooklyn Life Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Brooklyn Life PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un ilk kentsel dönüşüm noktalarından Fikirtepe'de Pana Yapı tarafından hayata geçirilen Brooklyn Life, 8 bin metrekarelik arsa alanı üzerine yükseliyor.

Büyüklükleri 60 ila 150 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayen edilen 431 konuttan oluşan Brooklyn Life'ta ferah ve konforlu bir yaşam sizi bekliyor.

E-5 ve TEM otoyolunun kesişim noktasında yer alan Fikirtepe'de yükselen Booklyn Life, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

Her saati yaşayan caddeleriyle, alışveriş mekanlarıyla, kafeleri, restoranları ve eğlence mekanlarıyla geniş çevresel donatılara yakınlığı ile ön plana çıkan Brooklyn Life, İstanbul’un güzelliklerini bir arada yaşayabileceğiniz bir noktada yer alıyor.

Proje, hemen yanı başında bulunan 2 adet metro istasyonuyla metrobüs, Marmaray bağlantısı ve deniz ulaşımına yakınlığıyla benzersiz bir ulaşım kolaylığı sunuyor.

Ferah ve konforlu daireleriyle yeni evliler ve tek çocuklu aileler için ideal yaşam alanı sunan Brooklyn Life, teknik donatılarıyla hayatı kolaylaştırırken, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, sauna, Türk hamamı, oyun salonları, açık hava sineması, futbol, voleybol, basketbol sahaları, hobi odaları ve daha onlarca ayrıcalık hayatınıza renk katıyor.

Brooklyn Life Nerede?

Projenin HABERLERİ

Kentsel Dönüşümde En Çok Fikirtepe Kazandırıyor!

Brooklyn Life İle Yeni Fikirtepe'de Hayat Başlıyor

Fırsat Projeleri