DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Bey Residence Temsilcisi Sizi Arasın
Bey Residence

Bey Residence

Beyler İnşaat
İSTANBUL / ESENYURT
Projede Fırsat
Bey Residence Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Bey Residence PROJE ÖZELLİKLERİ

Bey Residence konut projesi, yatırımcılara 1+1, 2+1, 3+1  alternatiflerinden oluşan ve teras seçeneği olan 250 konforlu konuttan oluşan keyifli bir yaşam alanının kapılarını aralıyor.

Bey Residence Proje Özellikleri

Bey Residence  projesi, Beyler İnşaat Gayrimenkul tarafından Esenyurt lokasyonunda 3.400 metrekare arsa üzerinde, 250 daire ve 2 ticari birimden olarak inşa ediliyor. Beyler İnşaat tarafından hayata geçirilen Bey Residence konut projesi,Esenyurt bölgesinde merkezi bir noktada yükseliyor.

   Bey Residence projesi, kentin merkezinde huzurun konforla buluştuğu toplamda 250 konuttan oluşuyor.Farklı daire tiplerinden oluşan projede; 1+1'den 3+1'e kadar konut seçeneği yer alıyor.Projede bulunan konutların ortalama büyüklükleri 65 metrekare ila 167 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Bey Residence Projesi Kat Planları

Kentin merkezinde yatırımcısına  karlı ve keyifli bir yaşam sunan proje, yatırım değeri hızla artan bir lokasyonda olma avantajına da sahip. Zarif mimarisi ve sosyal donatılarıyla dikkat çeken Bey Residence projesi,  1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine sahip 250 konuttan oluşuyor. Bey Residence projesinde daire büyüklükleri ise; 1+1 dairelerde 65-106 m2,  2+1 dairelerde 99-147 m2, 3+1 dairelerde ise 163-167 m2 olarak planlandı.

Bey Residence Projesi Nerede?

Bey Residence, İstanbul Avrupa Yakası’nda hızla değişen ve yatırım değeri artan  lokasyonlarından, Esenyurt Pınar mahallesinde konumlanıyor. Bey Residence projesi, Beyler İnşaat Gayrimenkul tarafından Esenyurt’ta, her yere kolay ulaşım olanağı ve sosyal yaşamın tam merkezinde  inşa ediliyor.

Bey Residence Projesi Yakın Çevre

Esenyurt’ta merkezi bir konumda yükselen proje,  bir çok noktaya oldukça yakın mesafede yer alıyor.Projeye konum olarak; Esenyurt belediyesine 2,5 kilometre, Torium AVM’ye 4 kilometre, TÜYAP Fuar ve Kongre  Merkezi’ne 5 kilometre, Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 600 metre ve Esenyurt Üniversitesine  oldukça yakın mesafede konumlanıyor.

Bey Residence Projesi Sosyal Donatıları

Proje, mimarisi ve yer aldığı lokasyon kadar, zengin sosyal donatılarıyla da yatırımcılardan ilgi görüyor. Projenin sosyal donatıları arasında: açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna, fitness ve  kameralı güvenlik  hizmetleri mevcut. Bey Residence, sosyal  donatıları için 21. katını ayırmış durumda.

Bey Residence Projenin Teslim Tarihi

Temmuz 2017'de inşa çalışmalarına başlanan Bey Residence projesinin, yapımı devam ediyor. Daire teslimlerinin 2018 yılı Kasım ayında yapılması planlanan projenin, inşa çalışmalarının  tamamlanmasıyla yatırımcısına yüzde 20 oranında kar sağlaması öngörülüyor.

Bey Residence Nerede?

Fırsat Projeleri

Nurol Park

İSTANBUL / BAĞCILAR

Nurol Park'ın Yatırımı Kazançlı Yaşaması Ayrıcalıklı

Nurol Park'ın Yatırımı Kazançlı Yaşaması Ayrıcalıklı

Akzirve Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Akzirve Strada Bahçeşehir'den Büyük Fırsat

Akzirve Strada Bahçeşehir'den Büyük Fırsat

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

45 Yıldır İnşa Ettiğimiz Güven ve Mutlulukla Kalplerde 1'iz.

45 Yıldır İnşa Ettiğimiz Güven ve Mutlulukla Kalplerde 1'iz.

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Başakkent Gölet'te Sadece Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Başakkent Gölet'te Sadece Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Başkent Emlak Konutları

ANKARA / ÇANKAYA

Başkent Emlak Konutları'nda 0,99 Vade Oranı

Başkent Emlak Konutları'nda 0,99 Vade Oranı

Nef Bahçelievler

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Eski Evinizi Yepyeni Bir Nef'le Değiştirme Fırsatı

Eski Evinizi Yepyeni Bir Nef'le Değiştirme Fırsatı