Bakırköy City

Bakırköy City

Beyaz İnşaat
İSTANBUL / BAKIRKÖY
Bakırköy City
Bakırköy City

Bakırköy City PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Bakırköy City projesi, İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Bakırköy’de, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında, köklü ve eski yapılaşmanın ağırlıktı olduğu bölgede, modern ve konforlu yapısıyla dikkat çekiyor.

 Kentin en hareketli bölgelerinden olan Bakırköy’de, kentsel dönüşüm alanı içinde konumlanan Bakırköy City projesi, konforlu iç yapısı ve modern donatıları ile ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor.

Beyaz İnşaat ve Göktaşlar Ortaklığı ile inşa edilen Bakırköy City konut projesi, toplam 5 blokta 163 konut ile 33 ticari birim yer alıyor.

Projede yer alan dairler,  87 ila 217 metrekare  arasında değişen büyüklüğe sahip.

Konutların, Haziran 2017 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Bakırköy lokasyonunda, 9 bin 933 metrekare  alan üzerinde yükselen Bakırköy City projesinin  5 bloku da 10 katlı olarak tasarlanmış.

Projede, konutlar dışında 33 tane ticari birim yer alıyor.

Yatırımcıları, hayat konforunu sağlamaya yönelik her tür detaya büyük önem verilen Bakırköy City projesinde: 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi daireler bulunuyor.

Projenin sosyal donatıları arasında: peyzaj düzenlemesi, Buhar Odası, Hamam, Restoran, Kapalı Yüzme havuzları, yürüyüş yolları, Açık Yüzme Havuz, spor alanları ile çocuk oyun alanları yer alıyor.

Bakırköy City Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Huzuru Bakırköy City'de Yaşayın!

Zeytinburnu, Beyaz İnşaat'la Kazanacak

Bakırköy City Projesi ve Fiyat Listesi