DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Baharyaka Eyüpsultan Temsilcisi Sizi Arasın
Baharyaka Eyüpsultan

Baharyaka Eyüpsultan

Kuyaş Gayrimenkul
İSTANBUL / EYÜP
Projede Fırsat
Baharyaka Eyüpsultan Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Baharyaka Eyüpsultan PROJE ÖZELLİKLERİ

Baharyaka Eyüpsultan projesi, Kuyaş Gayrimenkul ve Büyük Artı İş Ortaklığı ile İstanbul'un tarihi ve kültürel açıdan en önemli ilçelerinden Eyüp'te hayata geçiriliyor.

Sektörde adından söz ettiren iki dev grubun işbirliği projelendirilen Baharyaka Eyüpsultan projesi, 22 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Baharyaka Eyüpsultan projesi 7'şer katlı 27 bloktan meydana geliyor. Kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alan Baharyaka Eyüpsultan projesi, manzara ve ayrıcalıklarıyla da beğeni topluyor.

BAHARYAKA EYÜPSULTAN PROJESİ KAT PLANI

1+1'den 4+1'e kadar konut tiplerinin yer alacağı Baharyaka Eyüpsultan projesinde 650 konut bulunuyor. Projede 1 oda 1 salon daireler 60 ila 130 metrekare, 2 oda 1 salon daireler 87 ila 140 metrekare, 3 oda 1 salon daireler 100 ila 150 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Baharyaka Eyüpsultan projesinde 4 oda 1 salon daireler ise 210 metrekare büyüklüğe sahip.

BAHARYAKA EYÜPSULTAN PROJESİ NEREDE?

Baharyaka Eyüpsultan projes Eyüp'te Eski Bahariye Sitesi üzerine inşa ediliyor. Yüksek kalite standartlarında inşa edilecek proje lokasyon olarak da beğeni topluyor. İstanbul'un en önemli ulaşım alternatiflerinden metro ve metrobüse 9'ar dakikalık mesafede konumlanan Baharyaka Eyüpsultan projesi, eğitim, sağlık ve devlet kurumlarına da yürüme mesafesinde konumlanıyor. 

BAHARYAKA EYÜPSULTAN PROJESİ YAKIN ÇEVRE

Baharyaka Eyüpsultan projesi yakın çevresinde ise birçok sağlık ve eğitim kurumunun yanı sıra her türlü ihtiyacınıza cevap verecek alış veriş merkezleri de yer alıyor. Baharyaka Eyüpsultan projesi yakın çevresinde yer alan hastaneler arasında Eyüp Devlet Hastanesi başta olmak üzere Gaziosmanpaşa Medical Park, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Aile hekimi 1 Fatih Semt Polikliniği, Yeniyüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Gaziosmanpaşa Hastanesi, Özel Bayrampaşa Kolan Hastanesi, Özel Avrupa Şafak Hastanesi, İstanbul Tıp Fakültesi, Bayrampaşa Semt Polikliniği, Bayrampaşa Göz Hastanesi bulunuyor.

Projeye yakın eğitim kurumları arasında dikkat çekenleri de İnönü Endüstri Meslek Lisesi, Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi, Piripaşa İlköğretim Okulu, Yıldıztabya ilköğretim Okulu, Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi, Kadri Yörükoğlu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Zeytinburnu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Mithatpasa ilkogretim Okulu, Nail Resit İlkogretim Okulu, Saraybosna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Günebakan İlk Öğretim Okulu, Fetihtepe İlköğretim Okulu yer alıyor. 

Baharyaka Eyüpsultan projesine komşu AVM'ler ise Axis İstanbul, Forum İstanbul, Metro Grosmarket, Pashador AVM, Akvaryum, Emiraga AVM, Huzur AVM, CarrefourSA olarak dikkat çekiyor.

BAHARYAKA EYÜPSULTAN PROJESİ SOSYAL DONATILAR

Yapı denetimi tamamlanmış, deprem yönetmeliğine uygun alt yapısı ile de güvenli bir yaşam alanı oluşturan Baharyaka Eyüpsultan projesi, sosyal ayrıcalıklarıyla da dikkat çekiyor Projede fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu da bulunuyor. Projede ayrıca 7/24 kameralı güvenlik ve kapalı otopark da yer alıyor.

BAHARYAKA EYÜPSULTAN TESLİM TARİHİ

Henüz ön talep aşamasında bulunan Baharyaka Eyüpsultan projesi teslim tarihi ise Aralık 2020 olarak planlanıyor.

Baharyaka Eyüpsultan Nerede?

Projenin HABERLERİ

Baharyaka Eyüpsultan Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Fırsat Projeleri

Yaz Fırsatı 4

İZMİR / MENEMEN

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Müstakil Ev Konforu Şimdi Gökyüzünde

Müstakil Ev Konforu Şimdi Gökyüzünde

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Yaz Fırsatı 3

AYDIN / KUŞADASI

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Haftanın Fırsat Projesi 4

İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı