Babacan Palace Temsilcisi Sizi Arasın
Babacan Palace

Babacan Palace

Babacan Holding
İSTANBUL / ESENYURT
Babacan Palace Temsilcisi Sizi Arasın
Babacan Palace kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Babacan Palace PROJE ÖZELLİKLERİ

Gayrimenkul sektörünün önemli saha oyuncularından Babacan Yapı, Esenyurt bölgesinde hayata geçirdiği Babacan Palace projesinde lüks ve konforu buluşturuyor.

Daha önce hayata geçirdiği  çok sayıda projede olduğu gibi yatırımcılarına rahat bir yaşam alanını konforla sunan Babacan  Yapı, bu kez Babacan Palace projesi ile bunu daha da üst sıralara taşıyor.

Esenyurt bölgesinin en merkezi lokasyonunda yer alan proje Osmanlı ve İngiiz mimarisinden de izler taşıyor ve  tek bloktan meydana geliyor. Deniz manzaralı lüks konutlardan oluşan Babacan Palace projesi, 184 ayrıcalıklı dairesi ile yatırımcısına klasik konut olanakları dışında bir çok hizmet sunuyor.

Deniz manzarası ve yüksek tavanlara sahip; 1+1,  2+1 ve 3+1 tipi daire alternatifleri olan projede, konut büyüklükleri  66 ila 287 m2 arasında farklılık gösteriyor.

Yatırımcılarına, merkezi konumu sayesinde kentin her yerine kolay ulaşım avantajı sunan proje, sosyal imkanları ile de dikkat çekiyor.

Projenin  sunduğu sosyal imkanlar arasında; resepsiyon hizmetleri, lobi, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, türk hamamı, spa, güneşlenme terası ve kapalı otopark hizmetleri mevcut.

 

Babacan Palace Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Babacan Holding Yeni Projelere Hazırlanıyor

Babacan Holding’ten 4 projede Bayramı’na Özel Kampanya!

Konut’ta 3. Seferberlik Kampanyası!

Babacan Holding Ticari Ünitelerini Satıyor

Babacan Fikirtepe Ne Zaman Başlayacak?

İnşaat Sektörü TÜİK Verilerini Değerlendirdi

İbrahim Babacan: Babacan Holding ve Gayrimenkul, Faiz İndirimi Bekliyor!