Babacan Central Temsilcisi Sizi Arasın
Babacan Central

Babacan Central

Babacan Holding
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
Projede Fırsat
Babacan Central Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Babacan Central kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Babacan Central PROJE ÖZELLİKLERİ

Babacan Central projesi, Babacan Yapı tarafından İstanbul'un gelişen bölgesi Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. 20 bin metrekare proje alanına sahip Babacan Central, büyüklükleri 75 ila 120 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 şeklinde dizayn edilmiş 746 adet konut, 54 ticari ünite ve 12 ofisten meydana geliyor. 

Dikkat çeken bir lokasyonda yükselen Babacan Central projesi, sağlık ve eğitim kurumlarına yakın, Marmarapark AVM'nin hemen yanı başında, İstanbul'un önemli ulaşım aksı metrobüse ise yürüme mesafesinde yer alıyor. 

Deprem yönetmeliğine uygun altyapısı ile güvenli, teknik donatılarıyla da konforlu bir yaşam alanı oluşturan proje, geniş sosyal ayrıcalıklarıyla da dikkat çekiyor. Babacan Central projesi sosyal donatıları arasında ise basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, fitness merkezi, SPA, sauna, piknik alanı, toplantı odası, sinema ve playstation odası, güvenlik ve otopark da bulunuyor. 

Babacan Central Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

İnşaat Sektörü TÜİK Verilerini Değerlendirdi

İbrahim Babacan: Babacan Holding ve Gayrimenkul, Faiz İndirimi Bekliyor!

Yeni Konut Kampanyaları Cazip Fırsatlar Sunuyor

Babacan Yapı, 3 Yeni Konut Projesine Start Verdi!

Babacan Projelerinde Dev Kampanya!