B Life Çeşme Temsilcisi Sizi Arasın
B Life Çeşme

B Life Çeşme

Berberoğlu İnşaat
İZMİR / ÇEŞME
B Life Çeşme Temsilcisi Sizi Arasın
B Life Çeşme kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

B Life Çeşme PROJE ÖZELLİKLERİ

Sektöre farklı bir bakış açısı kazandıran Berberoğlu İnşaat ile Entegre İnşaat ortaklığı ile sadece İzmir'in değil dünyanın en güzel denizine ve doğasına sahip Çeşme'nin en özel koylarından biri olan Ayasandra'da denize sıfır konumda hayata geçirilen B Life Çeşme, 8 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Yarımadanın tüm koylarına olan yakınlığı ve akıcı mimarisi ile 'ayrıcalıklı yaşamın' standartlarını yeniden belirleyen B Life Çeşme projesi, Çeşme’nin hareketli yaşamından uzak, aynı zamanda Çeşme Marina’ya on dakika mesafedeki lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

B Life Çeşme projesi, kentle bütünleşirken, lüks yaşamın simgesi haline gelen residence konseptini, eşsiz mavilikler, şifalı sular, kum, güneş, eğlence, huzur, kısacası Çeşme ile yeniden harmanlıyor.

Farklı bir rezidans kültürü oluşturan B Life Çeşme projesi, büyüklükleri 77 ila 270 metrekarğe arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 28 daire ve 14 villadan meydana geliyor.

Rezidans konseptinin her türlü nimetleriyle donatılmış projede çocuk havuzundan açık termal havuzuna, fitness, plates ve yoga salonundan SPA ve saunaya birçok detay da sizler için tasarlandı.

B Life Çeşme Nerede?

Fırsat Projeleri