Avrupark Hayat Temsilcisi Sizi Arasın
Avrupark Hayat

Avrupark Hayat

Cihan İnşaat
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Projede Fırsat
Avrupark Hayat Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Avrupark Hayat PROJE ÖZELLİKLERİ

Avrupark Hayat projesi, İstanbul'un gelişen bölgelerinden Hoşdere Mahallesi sınırları içinde Cihan İnşaat tarafından inşa ediliyor.

42 bin 19 metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçirilen proje, büyüklükleri 65 ila 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş 1.095 konuttan meydana geliyor. 

Aralık 2020'de teslim edilmesi planlanan ve 3 ila 13 katlı 13 bloklu projede ayrıca 89 adet de ticari ünite bulunuyor. Hoşdere Mahallesi sınırlarında kalan Avrupark Hayat projesi  15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 33 kilometre, Atatürk Havalimanı'na ise 16 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

Projenin sosyal ayrıcalıkları arasında ise açık/kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, kreş, kafe, sinema, güvenlik ve mescit de bulunuyor. 

Avrupark Hayat Nerede?

Projenin HABERLERİ

Konutta 3. Seferberlik İle Satışlar Artacak

Avrupark Hayat 26 Ekim'de Görücüye Çıkacak

Avrupark Hayat projesi, yatırımcılarına avantaj sunuyor

Avrupark Hayat Projesi Satışa Çıktı

Avrupark Hayat Yüzde 80 Prim Yapacak

Kredi Faizleri Düzenlenmeli!