Avrupark Bahçekent Temsilcisi Sizi Arasın
Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent

Cihan İnşaat
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Avrupark Bahçekent Temsilcisi Sizi Arasın
Avrupark Bahçekent kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Avrupark Bahçekent PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Cihan İnşaat ve Konut Yapı ortaklığı ile hayata geçirilen Avrupark projesi, Bahçekent’in en hızlı değerlenen bölgesinde yer alıyor.

Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliğinin yanı sıra, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayat bulan Avrupark Bahçekent, yatırımcısına kısa sürede kar etmeyi vaad ediyor.

Aynı lokasyonda yer alan ve  160 bin metrekare büyüklüğe sahip olan  kapsamlı şehir parkına da yakın olan projede, ayrıca daire blokları planlanırken, birbirinin manzara ve aydınlığını kesmeyecek biçimde tasarlandı.

Proje, 600 milyon TL yatırım bedeline sahip.Toplam, 78 bin 640 metrekare ’lik alana kurulan Avrupark projesi, bin 394 konforlu daire ve 84 ticari birimden meydana geliyor.

Projede yer alan,  1+1 daireler 64 - 73 metrekare , 2+1 daireler 100 -120 mmetrekare, 3+1 daireler 145-160 metrekare  ve 4+1daireler de 174 -185 metrekare  olarak planlandı.

Birbirinden ayrıcalıklı hizmetlerinin yanı sıra; çocuk oyun alanları, süs havuzu, kameralı güvenlik, tenis kortu, restoran,  sauna,  türk hamamı, çocuk yüzme havuzu,  gölet, güvenlik,  cafe,  kapalı yüzme havuzu ve  yürüyüş parkuru gibi olanaklarda yer alıyor.

Bahçekent lokasyonunda inşa edilen Avrupark projesi, TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otoyolu ve Kanal İstanbul projelerine komşu konumda.

Avrupark Bahçekent Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

İstanbul'un gerçek yıldızı; Avrupark Bahçekent

Konutta 3. Seferberlik İle Satışlar Artacak

Avrupark Hayat Fiyat Listesi dikkat çekiyor