Ataşehir Modern

Ataşehir Modern

Lens Yapı
İSTANBUL / ATAŞEHİR
Ataşehir Modern
Ataşehir Modern

Ataşehir Modern PROJE ÖZELLİKLERİ

Ataşehir Modern projesi, sadeliği ve şıklığı bir araya getiren ve zamansız çizgileriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Lens Yapı tarafından inşa edilen Ataşehir Modern; Flex, Balance ve Grand 3 kuleden ve göz alıcı dairelerden oluşuyor. Ataşehir Modern projesinde 1106 adet daire yer alıyor.

Ataşehir Modern Kat Planı

Ataşehir Modern projesinde 1106 adet daire bulunuyor. Ataşehir Modern projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon tipinde konutlar bulunuyor. Projede bulunan konutların büyüklükleri 78 metrekare ile 440  metrekare arasında değişiyor.

Ataşehir Modern Projesi Nerede?

Ataşehir Modern projesi İstanbul'un en gelişmiş ilçelerinden Ataşehir'de hayata geçiriliyor. Ataşehir Modern projesi E-5 ve E-6 karayollarının kesiştiği lokasyonu ile göz dolduruyor. Proje Küçükbakkalköy Mahallesi Ahmet Yasevi Caddesi üzerinde yer alıyor. 

Ataşehir Modern Yakın Çevre

Ataşehir Modern projesinden konut satın alanlar Atatürk Aile Sağlığı Merkezi, Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Memorial Ataşehir Hastanesi, Özel Modern Tıp Merkezi, Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi, Ataşehir Belediyesi Kadın Sağlığı Merkezi, Özel Eren Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, Bayındır Hastanesi, Ataşehir Toplum Sağlığı Merkezi, Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi, Central Hospital, Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi, Avicenna Hospital, Medient KBB Hastanesi gibi sağlık kuruluşlarına komşu konumda bulunacak.

Proje ayrıca tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz Watergarden İstanbul, Carrefour İçerenköy AVM, Novada Ataşehir, Kozyatağı Trb CarrefourSa, Palladium, Brandium, Bulvar 216, Asya AVM gibi alışveriş merkezlerine kolayca ulaşabileceksiniz.

Çocuklarınızın eğitimine gönül rahatlığıyla devam edebileceği onlarca özel okul, devlet okulu ve kolej de projede komşunuz olacak.

Ataşehir Modern Sosyal Donatılar

Ataşehir Modern projesi yatırımcısına huzurlu bir yaşam sunarken zengin sosyal donatılarıyla da keyifli vakit geçirme ve zinde kalma imkanı sağlıyor. Projede açık-kapalı otopark, cafe, mağaza, ofis, sosyal tesis, spor salonu, fitness salonu, hamam, sauna, yürüyüş parkuru, ve çocuk parkı bulunuyor.

Ataşehir Modern Teslim Tarihi

Ataşehir Modern projesinden daire alanlar 2021 yılının Mart ayında dairelerine kavuşacaklar.

Ataşehir Modern Nerede?

Projenin HABERLERİ

Ataşehir Modern'de Ön Talep Öncesi Cazip Fırsatlar!

Ataşehir Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

Ataşehir Modern'de Özel Kampanya!

Lüks Konutlarda Yatırım Fırsatları

Ataşehir Modern Projesinde Ön Talep Dönemi

Ataşehir Modern Ulaşılabilir Lüks!

Fırsat Projeleri