Ataşehir Modern

Ataşehir Modern

Lens Yapı
İSTANBUL / ATAŞEHİR
Ataşehir Modern
Ataşehir Modern

Ataşehir Modern PROJE ÖZELLİKLERİ

Anadolu Yakası'nın güzide ilçelerinden Ataşehir'de 34.145 metrekare alan üzerinde inşa edilen Ataşehir Modern projesi mimari yapısı ile sadeliği ve şıklığı bir araya getiriyor. Ataşehir Modern Flex, Balance ve Grand olmak üzere 3 kule ve muhteşem dairelerden oluşuyor.

Çekirek aileden geniş aileye kadar her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde dizayn edilen Ataşehir Modern projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. Ataşehir Modern, İstanbul'u gerçek haliyle yaşamak isteyenlerin dikkatini çekiyor. Projenin iç mimarisinde hem klasik hem de modern çizgiler bir arada kullanıldı. Her yaşam tarzına uygun  bahçe teraslı, havuzlu, büyük metrekareli ve pent house daireler lüks ve konforu bir arada yaşamak isteyenler için düşünüldü.

Günün yorgunluğunu, iş stresini atmak isteyenler için Modern Ataşehir'de her şey düşünüldü. Sunduğu sosyal olanaklar ile keyifli dakikalar geçirmek mümkün. Ataşehir Modern projesinde fitness salonları, yüzme havuzları, lüks restoranlar, oyun alanları, sinema salonları, yoga stüdyosu, karaoke, parti odası, mağazalar yer alıyor.

Ataşehir Modern lokasyonu itibariyle merkezi bir noktada yükseliyor. E5 ve E6’nın kesiştiği alanda Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye gibi ilçelere kolay bağlantısıyla her yere hızlı ulaşım imkanı sağlıyor. İş, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken Ataşehir Modern, 4 farklı manzarası ile gerçek İstanbul'u evinizden yaşama fırsatı sunuyor.

Ataşehir Modern Nerede?

Projenin HABERLERİ

Ataşehir Modern'de Ön Talep Öncesi Cazip Fırsatlar!

Ataşehir Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

Ataşehir Modern'de Özel Kampanya!

Lüks Konutlarda Yatırım Fırsatları

Fırsat Projeleri