Aston Firuzköy Temsilcisi Sizi Arasın
Aston Firuzköy

Aston Firuzköy

Batı Yapı
İSTANBUL / AVCILAR
Projede Fırsat
Aston Firuzköy Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Aston Firuzköy PROJE ÖZELLİKLERİ

Aston Firuzköy projesi,  yatırımcısına Avcılar’daki merkezi konumu, mimarisi ve sosyal donatılarının yanı sıra, deprem yönetmeliğine uygun alt yapısı sayesinde güvenli ve teknik donatılarıyla da konforlu bir yaşamı sunuyor. Avcılar'da konumlanan proje, 9 bin 583 metrekarelik arsa alanı üzerinde 8 katlı, 3 ayrı blokta 91 konut ve 70 adet ticari birimden oluşuyor.

Aston Firuzköy Kat Planları

Aston Firuzköy projesi, Batı Yapı tarafından İstanbul Avcılar'da 9 bin 583 metrekarelik arsa alanı üzerinde lokasyon ve yatırım avantajı ile inşa ediliyor. Projede yer alan konutlar kullanıcılara kullanım kolaylığı sunmak için  1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. Projede toplam, 291 dairenin yanı sıra, 70 adet de ticari birim bulunuyor.

Aston Firuzköy Projesi Nerede?

Konforlu konutları ve her yere ulaşım avantajı sağlayan lokasyon sayesinde dikkat çeken Aston Firuzköy projesi; Esenyurt merkeze 3, Küçükçekmece’ye 6, Beylikdüzü’ne 4 ve Küçükçekmece Gölü’ne 1.5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Aston Firuzköy Yakın Çevre

Batı Yapı tarafından İstanbul Avcılar'da hayata geçirilen Aston Firuzköy projesi, konumu sayesinde yakın çevrede bir çok önemli eğitim, hastane ve avm’ye yakın mesafede bulunuyor. Proje çevresinde yer alan  önemli merkezler şunlar: Akasya Avm, Pelican Mall, Marmara Park, Torium, Özel Uğur Anadolu Hazırlık Koleji, Okyanus Koleji, Doğa Koleji, Mektebim Okulları Avcılar Kampüs, Haydar Akın Anadolu Meslek Lisesi, Mehmet Emin Horoz Anadolu Lojistik Meslek Lisesi, Esenyurt TOKİ Ali Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mehmet Baydar Anadolu Lisesi, İnönü Ortaokulu, Avcılar Anadolu Lisesi, İ.B.B. Prof. Dr. Sebahattin Zaim İlkokulu ve  Osmangazi İlkokulu.

Öte yandan, projeye yakın sağlık kuruluşları arasında ise; Özel Doğa Hospital, Özel Avcılar Hospital, Asya Göz Hastanesi, Avcılar Anadolu Hastanesi, Doğuş Tıp Merkezi, Avcılar Hospital, Modern Klinik Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Medicana, Özel Düzey Göz Merkezi, Murat Kölük Devlet Hastanesi, Özel ve Etik Life Tıp Merkezi bulunuyor.

Aston Firuzköy Sosyal Donatıları

Aston Firuzköy projesi sosyal donatıları arasında; 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, sauna, hamam, sosyal tesis, yeşil alan, çocuk oyun alanı, özel peyzaj düzenlemesi ve yürüyüş alanı yer alıyor. Projede ayrıca, 400'den fazla aracı içine alacak biçimde tasarlanan, açık ve kapalı otopark olanağı da mevcut.

Aston Firuzköy Teslim Tarihi

Aston Firuzköy projesinde konut teslimlerinin ise, Temmuz 2020'de teslim yapılması planlanıyor.

Aston Firuzköy Nerede?

Projenin HABERLERİ

Aston Firuzköy Projesi Ve Fiyat Listesi

Fırsat Projeleri

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Green Village Şile 2

İSTANBUL / ŞİLE

Doğa Sizi Çağırıyor!...

Doğa Sizi Çağırıyor!...