ARY Mevsim

ARY Mevsim

ARY Yapı
İSTANBUL / SANCAKTEPE
ARY Mevsim
ARY Mevsim

ARY Mevsim PROJE ÖZELLİKLERİ

Hem şehrin içinde hem de doğayla iç içe yaşama olanağı sunan ARY Mevsim, ARY Yapı tarafından Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Sancaktepe’de hayata geçiriliyor. 7 bin 255 metrekarelik arsa üzerinde 3 blokta farklı tiplerde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerden oluşan projede toplam 100 adet daire bulunuyor. Projedeki 2 oda 1 salon daireler 97, 98, 101 ve 107 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise  125 ve 133 metrekare büyüklüğe sahip.

3.Boğaz Köprüsü bağlantı yolları ve Üsküdar-Çekmeköy –Sancaktepe metro hattının yanı başındaki konumu ile ulaşımınızı kolaylaştıracak olan ARY Mevsim’deki evinizin estetiğin ergonomiyle buluştuğu odalarında kalitenin ve özenin izlerini bulacak, bu evde yaşamanın farkını her zaman içinizde hissedeceksiniz. Projenin lokasyon avantajı sayesinde metroyla Üsküdar'a 20 dakika, Yenikapı'ya 30 dakika, Taksim'e ise 45 dakikada ulaşmak mümkün olacak. 

Size hem konfor hem de kaliteli bir yaşam ayrıcalığı sağlayacak olan ARY Mevsim’de Aydos ormanları bol oksijeni, huzur veren renkleri ve hayata pozitif bakmanıza yardımcı olacak dinginliğiyle her zaman yanı başınızda olacak. İstanbul'un beton yığınından kurtularak her gününüzü tatil havasında geçirirken bol oksijenli ortamda sağlığınızı koruyacaksınız. Aile konseptine ve aile yaşantısına çok önem veren ARY Mevsim projesinde stüdyo ve 1 oda 1 salon dairelere yer verilmedi. 

Ary Mevsim projesinin ana caddeye cepheli ticari birimleri sadece mevsim sakinlerine değil, bölgenin tümüne hizmet verecek hareketli bir çekim merkezi olacak. İstanbul'un her geçen gün daha da içinden çıkılmaz hale gelen trafiği ve karmaşasını hayatınızdan çıkarıp doyasıya alışveriş yapabileceksiniz. İhtiyacınız olan her şeyin elinizin altında olacağı ARY Mevsim projesinde ailenize ve kendinize çok daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

Avrupa’nın en büyüğü olarak Sancaktepe’de yükselen şehir hastanesi; size olan yakınlığıyla hem kolaylık, hem de sağlığınız için çok özel bir güvence sağlayacak. Kilo vermek, sağlıklı yaşamak, forma girmek, stres atmak… Amacınız ne olursa olsun, ARY Mevsim’de spor yapmak ve vücudunuzu fit tutmak için önünüzde çeşitli alternatifler olacak. Fitness salonu ya da çok amaçlı spor sahası sporu alışkanlığa dönüştürerek, sağlıklı ve pozitif bir yaşam sunacak.

Yatırımcısına oldukça geniş sosyal donatı sunan ARY Mevsim projesinde açık havuz, çocuk havuzu, çok amaçlı açık spor sahası, fitness center, sosyal tesis-havuz cafe, çocuk oyun alanları, kapalı otopark bulunuyor. Şık restoranlarla yarışabilecek güzellikte olan kafede bir yandan kahvenizi yudumlarken, diğer yandan suların dinginliğinde huzur bulacaksınız.

ARY Mevsim projesinin Satış ve Pazarlama Müdürü Atilla Aktan proje hakkında detayları Projedefirsat.com sitemize anlattı. Aktan "ARY Mevsim, 3 blokta 100 daireden oluşan butik bir proje. 1 bloğumuzun kaba inşaatını tamamladık diğer bloklarımız da devam ediyor. Kapalı otoparkıyla, sosyal tesisiyle, havuzlarıyla, geniş peyzaj alanlarıyla burada yaşayanlara huzur vereceğini düşündüğümüz bir proje yapıyoruz. Burada 2+1 ve 3+1 tipinde daireler üretiyoruz. Aile konseptinin ön planda olması için 1+1 daire yapmadık. Onun yerine daha ekonomik 2+1’lere yer verdik. 4 farklı 2+1’imiz, 3 farklı tipte de 3+1’imiz var. Bunun yanı sırada da az sayıda bahçe katlarımız var” dedi.

ARY MEVSİM PROJESİ FİYATI

Sancaktepe'nin en özel projelerinden birisi olan ve ARY Yapı imzası taşıyan ARY Mevsim projesi fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Sayfamızın üst kısmında bulunan form alanını doldurarak projenin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

ARY Mevsim Nerede?

Projenin HABERLERİ

Anadolu Yakasının Çok Kazandıran 5 Projesi

ARY Mevsim sizi hayallerinize ulaştıracak

ARY Mevsim projesi nerede?

ARY Mevsim fiyat listesi

ARY Mevsim projesi teslim tarihi

Anadolu Yakasının Çok Kazandıran 5 Projesi