Arma Menta Temsilcisi Sizi Arasın
Arma Menta

Arma Menta

İSTANBUL / KARTAL
Arma Menta Temsilcisi Sizi Arasın
Arma Menta kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Arma Menta PROJE ÖZELLİKLERİ

Okkalar İnşaat, İstanbul'un son yıllarda prim yapan yeni yaşam merkezi Kartal'da prestijli bir projeyi hayata geçiriyor. Arma Menta adlı proje 5 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde büyüklükleri 82 ila 136 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 şeklinde 158 daireden meydana geliyor. 21 bin 475 metrekarelik inşaat alanına sahip projede 18 adet de ticari ünite yer alıyor.

2 bloktan meydana gelen Arma Menta, Aydos Ormanı manzarası, 1+0 ve 1+1 daire tiplerine yer verilmezken, doğal yaşam ve aile konsepti olarak dikkat çekiliyor. Kartal'ın en gözde lokasyonunda konumlanan Arma Menta projesi, bölgenin en önemli ulaşım aksı metroya da sadece 900 metre uzaklıkta bulunuyor. Kentsel dönüşüm kapsamına giren projen TEM ve E-5 gibi ana arterlere de birkaç dakika mesafede konumlanıyor.

Sosyal donatıları arasında şöminesi ve mutfağı olan kış bahçesi, açık kapalı çocuk alanları ve buhar odası da bulunan Arma Menta'yı ön plana çıkarıyor.

Projenin diğer sosyal ayrıcalıkları arasında ise açık yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, otopark ve güvenlik de bulunuyor.

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Emlak Sektörü En Güvenli Liman!

Arma Menta’da Yüzde 1 Peşinat Yeterli

Konyalıların Hayalinde İstanbul’dan Ev Almak Var!

Yatırımcı, Mevduatını  Gayrimenkulde Değerlendiriyor!

Arma Menta, Yüzde 60 Satıldı!

Dolardan, Daha Karlı Bir Yatırım Olanağı!

Okkalar İnşaat: Arma Menta Projesinde Kampanya Başlattı!