Sinpaş Aquacity Denizli Temsilcisi Sizi Arasın
Sinpaş Aquacity Denizli

Sinpaş Aquacity Denizli

Sinpaş Yapı
DENİZLİ / DENİZLİ
Projede Fırsat
Sinpaş Aquacity Denizli Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Sinpaş Aquacity Denizli kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Sinpaş Aquacity Denizli PROJE ÖZELLİKLERİ

40 yılı aşkın sektördeki tecrübesiyle önplana çıkan Sinpaş Yapı'nın Denizli'de 210 bin 721 metrekarelik arsa alanına inşa ettiği Sinpaş Aquacity Denizli projesi, bin 800 adet konuttan oluşuyor.

Sinpaş Aquacity Denizli projesinde yaşantınıza uygun daire tiplerini bulmanız mümkün.

Büyüklükleri 72 ile 241 metrekare arasında değişen ve 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilen daire seçeneklerinin yer aldığı konsept, 319 bin 796 metrekare inşaat alanına projelendirildi.

Sinpaş’ın Aquacity Denizli projesinde, toplam 210 bin metrekarelik proje alanı içerisinde 4 ayrı yaşam seçeneği dizayn edildi.

Su ve yeşille iç içe dört farklı yaşam alternatifi geliştirilen Sinpaş Aquacity Denizli'de Maldiv bölgesinden gelen kumuyla kumsal hayatı sunan Aqua Beach'te çocuklar için su kaydırağı ile eğlenceli dakikalar geçirirken, gençlerin de kumda voleybolun keyfine varmaları için Aqua Voley tasarlandı.

Aquacity Denizli'de ayrıca su kenarındaki yalılarıyla Aqua Mansion, huzur bulacağınız göl ve bahçe evleriyle Aqua Homes & Garden ve Denizli’nin en prestijli ve en yüksek kuleleri Aqua Towers'ın yanı sıra meydanı, mağazaları, kafeleri, dinlenme alanları ve spor kompleksiyle Aqua Mall da yer alıyor.

7/24 görüntülü güvenliğin sağlanacağı projede ayrıca fitness merkezi, açık - kapalı yüzme havuzları ve sauna da unutulmadı.

Çocuk oyun alanlarının da yer aldığı projede güneşlenme terasları da mevcut.

Sinpaş Aquacity Denizli Nerede?

Fırsat Projeleri

Benzer Projeler