Akzirve Topkapı Temsilcisi Sizi Arasın
Akzirve Topkapı

Akzirve Topkapı

Akzirve
İSTANBUL / ZEYTİNBURNU
Projede Fırsat
Akzirve Topkapı Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Akzirve Topkapı PROJE ÖZELLİKLERİ

Akzirve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Akzirve Topkapı projesi İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden Zeytinburnu sınırlarında yükseliyor. Tek parsel üzerinde yapılacak en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği ile dikkat çeken Akzirve Topkapı projesi lokasyonu ile göz dolduruyor.

Yaklaşık 130 bin metrekarelik arsa alanında yükselen Akzirve Topkapı projesinin mimarisi dünyaca ünlü tasarım ofisi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından gerçekleştiriliyor. Projenin peyzaj mimarisini ise DS Mimarlık yapıyor. 

Akzirve Topkapı Proje Özellikleri

Zeytinburnu Ambarlar bölgesinde yükselen Akzirve Topkapı projesi 14 bloktan meydana gelecek şekilde inşa ediliyor. Toplam 2 bin 182 adet dairenin yer aldığı projede bulunan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon tipinde tasarlanıyor. Akzirve Topkapı projesinde yer alan 1 oda 1 salon daireler 35 metrekare ile 77 metrekare arasında, 2 oda 1 salon daireler 89 metrekare ile 198 metrekare arasında, 3 oda 1 salon daireler 143 metrekare ile 230 metrekare arasında, 4 oda 1 salon daireler 193 metrekare ile 284 metrekare arasında değişen alan büyüklüklerine sahip. Projede konutların yanı sıra 71 adet birimden meydana gelen bir ticari alan ve 96 adet de ofis birimi bulunuyor. Proje tasarım itibariyle ailelere hitap edecek dizayna sahip.

Akzirve Topkapı Projesi Nerede? 

Konumu ile daire sahiplerinin ulaşımını kolaylaştıran Akzirve Topkapı projesi metro ve tramvaya 100 metre, metrobüse ise 150 metre mesafede hayata geçiriliyor. Proje E-5 hattında ve ana arterlere direkt olarak bağlanan bir lokasyona sahip. Akzirve Topkapı projesi aynı zamanda Seyitnizam Sağlık Ocağı'na 350 metre, Avrasya Hastanesi'ne 540 metre, Doğa Okulları'na ise 70 metre uzaklıkta yükseliyor.

Akzirve Topkapı Teslim tarihi

Akzirve Topkapı projesinin 36 ay içerisinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor. 2018 yılında temeli atılan projenin tesliminin 2021 yılında gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Akzirve Topkapı Lokasyon

Akzirve Topkapı projesi konum olarak İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Zeytinburnu lokasyonunda yükseliyor. İstanbul'un gözde yerleşim ve yatırım merkezlerinden Zeytinburnu ilçesi Akzirve Topkapı projesi yatırım analizi çerçevesinde yatırımcılarına oldukça getiri sağlayacak bir potansiyele sahip. Zeytinburnu bölgesi, gayrimenkul yatırımı açısından geçmiş 8 yıllık verilere dayanarak oldukça yükseliş gösterdi. Zeytinburnu bölgesinde son 8 yılın verilerine göre 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 dairelerin fiyatları son 8 yılda ortalama yüzde 248 oranında yükselmiştir. Yaklaşık olarak 287 bin kişinin yaşadığı Zeytinburnu lokasyonunda 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt alındığında bölgenin amortisman süreci 19 yıl olarak hesaplanmaktadır. 

Akzirve Topkapı Ulaşım

Akzirve Topkapı projesinin yer aldığı Zeytinburnu bölgesi hem oturum hem de yatırım için oldukça kazanç vaat eden ulaşım ağıyla da öne çıkıyor. Metrobüs ağının geçtiği Zeytinburnu'nda metrobüsün Cevizlibağ, Merter ve Zeytinburnu olmak üzere 3 adet durağı yer alıyor. Ayrıca Bağcılar-Kabataş tramvayının 7 adet durağının da geçtiği Zeytinburnu bölgesi Kazlıçeşme-Ayrılıkçeşme arasında yolcu taşıyan Marmaray'ın ilk durağı olan Kazlıçeşme'ye ev sahipliği yapıyor. Bölgede bununl birlikte onlarca otobüs hattı yer alıyor.

Akzirve Topkapı Nerede?

Projenin HABERLERİ

Akzirve’den Zeytinburnu'nda Yeni Proje

Akzirve Topkapı Projesinde Ön Talep Süreci Başladı!

İbrahim Maasfeh: "Topkapı'ya 1 Milyarlık Proje Yapıyoruz"

Akzirve Gayrimenkul Projelerinde Konut Kampanyası Devam Ediyor