Akzirve Topkapı

Akzirve Topkapı

Akzirve
İSTANBUL / ZEYTİNBURNU
Akzirve Topkapı
Akzirve Topkapı

Akzirve Topkapı PROJE ÖZELLİKLERİ

Tek parsel üzerinde yapılacak en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği ile dikkat çeken Akzirve Topkapı projesi lokasyonu ile göz dolduruyor. Yaklaşık 130 bin metrekarelik arsa alanında yükselen projenin, peyzaj mimarisini ise DS Mimarlık yapıyor.

Akzirve Topkapı Projesi Kat Planları

Akzirve Topkapı projesi 14 bloktan meydana gelecek şekilde inşa ediliyor. Toplam 2 bin 182 adet dairenin yer aldığı projede bulunan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon tipinde tasarlanıyor. Akzirve Topkapı projesinde yer alan 1 oda 1 salon daireler 35 metrekare ile 77 metrekare arasında, 2 oda 1 salon daireler 89 metrekare ile 198 metrekare arasında, 3 oda 1 salon daireler 143 metrekare ile 230 metrekare arasında, 4 oda 1 salon daireler 193 metrekare ile 284 metrekare arasında değişen alan büyüklüklerine sahip. Projede konutların yanı sıra 71 adet birimden meydana gelen bir ticari alan ve 96 adet de ofis birimi bulunuyor. Proje tasarım itibariyle ailelere hitap edecek dizayna sahip.

Akzirve Topkapı Projesi Nerede?

Zeytinburnu Ambarlar bölgesinde yükselen Akzirve Topkapı projesi konum olarak İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yükseliyor. İstanbul'un gözde yerleşim ve yatırım merkezlerinden Zeytinburnu ilçesi Akzirve Topkapı projesi yatırım analizi çerçevesinde yatırımcılarına oldukça getiri sağlayacak bir potansiyele sahip.

Akzirve Topkapı Projesi Yakın Çevre

Konumu ile daire sahiplerinin ulaşımını kolaylaştıran Akzirve Topkapı projesi metro ve tramvaya 100 metre, metrobüse ise 150 metre mesafede hayata geçiriliyor. Proje E-5 hattında ve ana arterlere direkt olarak bağlanan bir lokasyona sahip. Akzirve Topkapı projesi aynı zamanda Seyitnizam Sağlık Ocağı'na 350 metre, Avrasya Hastanesi'ne 540 metre, Doğa Okulları'na ise 70 metre uzaklıkta yükseliyor.

Akzirve Topkapı Projesi Ulaşım

Akzirve Topkapı projesinin yer aldığı Zeytinburnu bölgesi hem oturum hem de yatırım için oldukça kazanç vaat eden ulaşım ağıyla da öne çıkıyor. Metrobüs ağının geçtiği Zeytinburnu'nda metrobüsün Cevizlibağ, Merter ve Zeytinburnu olmak üzere 3 adet durağı yer alıyor. Ayrıca Bağcılar-Kabataş tramvayının 7 adet durağının da geçtiği Zeytinburnu bölgesi Kazlıçeşme - Ayrılıkçeşme arasında yolcu taşıyan Marmaray'ın ilk durağı olan Kazlıçeşme'ye ev sahipliği yapıyor. Bölgede bununla birlikte onlarca otobüs hattı yer alıyor.

Akzirve Topkapı Projesi Teslim Tarihi

Akzirve Topkapı projesinin 36 ay içerisinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor. 2018 yılında temeli atılan projenin tesliminin 2021 yılında gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Akzirve Topkapı Nerede?

Projenin HABERLERİ

Akzirve Topkapı Fiyatları ve Teslim Tarihi

Akzirve Topkapı Lansman Öncesi Eşsiz Fırsatlar Sunuyor!

Akzirve Gayrimenkul Projelerinde Konut Kampanyası Devam Ediyor

İbrahim Maasfeh: "Topkapı'ya 1 Milyarlık Proje Yapıyoruz"

Akzirve Topkapı Projesinde Ön Talep Süreci Başladı!

Akzirve’den Zeytinburnu'nda Yeni Proje

Fırsat Projeleri

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Luxera Meydan

İSTANBUL / BAĞCILAR

Kazanmak İsteyen Meydana Çıksın

Kazanmak İsteyen Meydana Çıksın