AKS Focus İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
AKS Focus İstanbul

AKS Focus İstanbul

AKS Grup
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
AKS Focus İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
AKS Focus İstanbul kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

AKS Focus İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un en nezih bölgelerinden Beylikdüzü'nde AKS Grup tarafından hayata geçirilen AKS Focus İstanbul, 14 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor. 5 bloklu 272 konutlu prajede daireler, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi.

Dairelerin büyüklükleri ise 70 ila 150 metrekare arasında değişiyor. Çevre dostu olarak dikkat çeken projede ısıtma ve soğutma hava ile sağlanacak. Doğalgaz veya benzeri bir enerjinin kullanılmayacağı uygulama Türkiye'de bir ilk olacak.

8 katlı bloklardan oluşan AKS Focus İstanbul'da, hayatı kolaylaştıran teknik donatılar, günümüz inşaat teknolojisiyle tasarlanırken, geniş sosyal donatı alanları da sizin ve ailenizin konforu düşünülerek oluşturuldu.

Eşsiz tasarlanan peyzaj alanları ve yüzde 25 prim garantisi ile yepyeni bir yaşam ve yatırım alanı sunan proje, Türkiye’de ilk kez doğalgaz ya da benzeri bir enerji kullanılmadan sadece hava ile ısıtma ve soğutma imkanı sağlayan AKS FOCUS, FAN COIL sistemiyle tasarruf sağlayacak.

Lokasyonuyla da dikkat çeken proje, ulaşım akslarına, eğitim ve sağlık kurumlarına dakika mesafesinde konumlanıyor.

Lüksün kapısını aralayan deniz manzaralı AKS Focus İstanbul projesinin sosyal olanakları arasında ise açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketbol sahası, cafe, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark da bulunuyor.

AKS Focus İstanbul Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Hayatın Merkezinde; AKS Focus İstanbul