DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Ahes Misal İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Ahes Misal İstanbul

Ahes Misal İstanbul

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA
Projede Fırsat
Ahes Misal İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Ahes Misal İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

Gaziosmanpaşa'nın en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğine sahip Ahes Misal İstanbul projesi, Süleyman Ekşi İnşaat - GOPAŞ - Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

“AHES Misal İstanbul'la masal misali bir yaşam sizi bekliyor” sloganıyla yola çıkan projede toplam 2400 adet konut yer alıyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipindeki dairelerin büyüklükleri 65 ile 171 metrekare arasında değişiyor. Toplamda 8 bloktan oluşan projede 8 bloğun 3 tanesi 18, 2 tanesi 19 ve 3 tanesi 20 katlı olacak.

Ofisiniz Otel ve Cadde Dükkanlarına Komşu Olacak

Ahes Misal İstanbul projesinde 2400 konutun yanı sıra 359 odalı otel, cadde dükkanları ve 20 bin metrekare ofis bloğu da bulunuyor. Türkiye'nin önde gelen mimarlarından Alper Aksoy Mimarlık imzalı Ahes Misal İstanbul projesinin 1600 konutluk ilk etabı 2019 yılının sonunda teslim edilecek.

Şehrin Tam Merkezinde

Yatırımcısına büyük lokasyon avantajı sunan Ahes Misal İstanbul projesi TEM ve çevreyollarının yakınında, Haliç’e komşu konumda yer alıyor. Ahes Misal İstanbul, Vialand’in yanı başında, Giyimkent ve Tekstilkent gibi bölgenin önemli finans noktalarına olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Sakinlerine oldukça zengin sosyal donatılar sunan Ahes Misal İstanbul projesinde cep sinemasından kütüphaneye, çocuk oyun alanlarından bowling salonları ve masa tenisi alanlarına, spor alanlarından hamam ve yüzme havuzlarına, kafe ve restoranlardan iş dünyasına yönelik toplantı salonlarına kadar birçok olanak bulunuyor. 

İhityacınız Olan Her Şey Ayağınızın Altında

Oteli, ofis bloğu, kültür merkezi, sosyal donatıları, cadde dükkanları, 1000 kişilik cami ve 24 derslikli eğitim kurumuyla eksiksiz bir hayat ve prestijli bir yaşam Ahes Misal İstanbul projesinde sizleri bekliyor olacak. Proje 50.000 metrekare yeşil alan içerisinde peyzaj alanları, süs havuzları, yürüyüş ve koşu parkurları, hobi bahçeleri, masal sahnesi ve 1.5 kilometrelik bisiklet parkuru ile farkını da ortaya koyuyor.

Ahes Misal İstanbul Projesine Yakın Hastaneler

Bayrampaşa Devlet Hastanesi, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi, Özel Duygu Hastanesi, Memorial Şişli Hastanesi, Avrasya Hospital, Or-Ahayim Özel Balat Hastanesi, Hastane Derindere, Bayrampaşa Göz Hastanesi (Göz Vakfı), Gaziosmanpaşa Medical Park, Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Bayrampaşa Kolan Hastanesi, Özel Esenler Ensar Hastanesi, Özel Güney Hastanesi, Özel Avrupa Şafak Hastanesi, Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Özel Okmeydani Hastanesi, Simge Tıp Merkezi, Asya Hastanesi, Yeniyüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Gaziosmanpaşa Hastanesi, Baypark Hospital, Özel Yıldız Academia Hastanesi, Başarı Hastanesi, Avicenna Hospital, Yeniyüzyıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi, Eyüp Devlet Hastanesi, Özel Bilge Hastanesi, İstanbul Şafak Hastanesi

Ahes Misal İstanbul Projesine Yakın Okullar

Alibeyköy Anadolu Lisesi, Era Koleji, Özel Uğur Lisesi, Atışalanı Anadolu Lisesi, Hasip Dinçsoy İlkokulu, Biltes Koleji, Şehit Öğretmenler İlköğretim Okulu, Ahmet Emin Yalman İlköğretim Okulu, İnönü Endüstri Meslek Lisesi, Otakçılar Lisesi, İstiklal İlköğretim Okulu, Fatih Okyanus Koleji, Tuna Lisesi, Mustafa Itri İlk Öğretim Okulu, Piripaşa İlköğretim Okulu, Gazi i.ö.o, Orbay Ilkogretim Okulu, Özel Fener Rum Lisesi, Kagıthane Profilo Anadolu Teknik Lisesi, Hattat Rakım Ortaokulu, Ibrahım Turhan Anadolu Lısesı, Bayrampaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Mevlana Anadolu Lisesi, Yıldıztabya ilköğretim Okulu, Kaptanpaşa İmam Hatip Orta Okulu, Şişli Anadolu Lisesi, Doğa Koleji, Neyyir Turhan İlköğretim Okulu, Doğa Koleji, Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi

Ahes Misal İstanbul Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Axis İstanbul AVM, Forum İstanbul, Vialand, Viaport Venezia, Biz Cevahir Haliç AVM, White Hill, Akvaryum, Pashador AVM, Vialand Alışveriş Caddeleri

Projenin HABERLERİ

Gaziosmanpaşa Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

İşte 2018 Anneler Günü Konut Kampanyaları!

Ahes Misal İstanbul'da Aidatlar 2 TL!

Ahes Misal İstanbul, 3 Bin TL Taksitle Konut Satıyor!

Gayrimenkul - Konut Sektörü: 2018'e Kampanyalı Hızlı Başladı!

Ahes Misal İstanbul Aidatı: 130 TL!

Fırsat Projeleri

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

İnistanbul

İSTANBUL / FATİH

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

Panorama Incity

İSTANBUL / KAĞITHANE

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Haftanın Fırsat Projesi 5

İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE

Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika