ADM Piramit Residence Temsilcisi Sizi Arasın
ADM Piramit Residence

ADM Piramit Residence

İSTANBUL / ESENYURT
Projede Fırsat
ADM Piramit Residence Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
ADM Piramit Residence kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

ADM Piramit Residence PROJE ÖZELLİKLERİ

ADM Piramit Residence projesi İstanbul’un değeri hızla yükselen gözde bölgelerinden Esenyurt sınırlarında hayata geçiriliyor. Konumu itibariyle yüksek yatırım değerine sahip olan proje, 807 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. 

Toplam inşaat alanı 5 bin 800 metrekare olan ADM Piramit Residence, tek bloktan meydana gelecek şekilde inşa ediliyor. ADM Group tarafından hayata geçirilen projede toplam 55 adet daire yer alıyor.  Stüdyo daire ve 1 oda 1 salon konut tiplerinin yer almadığı ADM Piramit Residence projesi, aile yaşamına uygun konseptte yükseliyor ve projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon seçeneğinde konut tipleri buluyor.

Projede yer alan 2 oda 1 salon konutlar 83,5 ila 134,80 metrekare, 3 oda 1 salon konutlar ise 115 ila 171 metrekare büyüklüğe sahip olacak şekilde hayata geçiriliyor.
ADM Piramit Residence konut projesi, sahip olduğu ayrıcalıklar ve lokasyonu itibariyle yatırım için daire alacak olanlara da karlı bir olanak sunuyor. Her ihtiyaca çözüm sunan, lüksün ve konforun kapılarını aralayan, seçkin detaylarıyla da fark yaratan ADM Piramit Residence, teknik donatıları, depreme dayanıklı alt yapısı ile güvenli bir yaşam alanı oluşturuyor. 

Daire sahiplerine konforlu bir yaşam ayrıcalığının yanında, sosyal donatılarıyla da keyifli bir yaşamın kapılarını açacak olacak olan ADM Piramit Residence projesinde hem yaşayacak hem de kazanacaksınız. Teknik donatıları ile hayatınızı kolaylaştıracak, güvenliğiyle çocuklarınızı huzur içinde yetiştireceğiniz yaşadığınız mekanın keyfini çıkaracağınız ADM Piramit Residence, hayallerinizin ötesinde bir yaşam vaat ediyor. 

Güvenliğin 7/24 görüntülü sağlanacağı, her  daire ye 1 adet araç yeri yetecek kadar otopark alanı da bulunan projenin sosyal ayrıcalıkları arasında  fitness, sauna, Türk Hamamı, çocuk oyun parkı, yeşil alanı, cafeteryası, çardakları, anaokulu, resepsiyon alanları yer alıyor...

ADM Piramit Residence Nerede?

Gözde yatırım bölgelerinden Esenyurt’un akevler Mahallesi sınırlarında yer alan ADM Piramit Residence projesinin açık adresi akevler mah. 1061 Sok. No:11 Esenyurt/İstanbul olarak belirtiliyor..

Metrobüs istasyonuna yalnızca 5 dakikalık araç  mesafesinde yer alan ADM Piramit Residence  projesi merkezi lokasyonu ile daire sahiplerinin ulaşımını önemli ölçüde kolaylaştırıyor.  Ayrıca çevre hastanelere 15 dakikalık uzaklıkta yer alan ADM Piramit Residence projesi TEM ve E5'e cephe, markete, sağlık ocağına, AVM'lere, media markete, carrefoursa'ya 3 dakika, TÜYAP'a 6 dakika, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, yeni metro projesine 500 metre yakın konumda bulunuyor...

ADM Piramit Residence Teslim Tarihi

Oturuma hazır durumda olan ADM Piramit Residence projesinde yer alan dairelerin teslimi  2018 şubat ayında planlanıyor.

ADM Piramit Residence Sosyal Olanaklar

Sosyal donatı alanları ile daire sahiplerine hareketli bir yaşam sunan ADM Piramit Residence projesinde çok sayıda imkan sunuluyor. Projede bahçe peyzaj çardak ve açık çocuk oyun alanı, kapalı teras katında türk hamamı, sauna, spor salonu, çocuk oyun parkı cafeterya hizmeti  bulunup 7/24 güvenlik ve çift katlı kapalı otoparkı bulunmaktadır ayrıca anaokulu gibi sosyal alanlar mevcut durumda.

 Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen ADM Piramit Residence projesi akıllı bina sistemine sahip olacak şekilde yapılmıştır. Projede merkezi yerden ısıtma, çift asansör, % 100 hidroforlu su deposu, ısı yalıtımı, ses yalıtımı,  akıllı ev sistemi, yangın merdiveni, %100 jeneratör, uydu, kablo tv, ADSL, wi-fi, fiber internet fiber optik kablo (daire prizine kadar çekili) ve tamamı  fransız balkon gibi özellikler bulunuyor.. Farklı yaşam seçenekleri ile ideal bir konfor sağlayan ADM Piramit Residence projesi farklı metrekarelerde birbirinden farklı yaşam alanları sunuyor.

ADM Piramit Residence Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

ADM Piramit Residence Projesinde 36 Ay Faiz Yok