Adım İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Adım İstanbul

Adım İstanbul

İntaya 
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Adım İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Adım İstanbul kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Adım İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

Yeni ve her geçen gün yatırım değeri artan lokasyonlardan biri olan  Başakşehir’de  İntaya-EYG-İntes Yapı işbirliği ile inşa edilen  Adım İstanbul projesi, yepyeni bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Adım İstanbul projesi,16.423 metrekare alanda yükseliyor.

Kullanıcılara mimari ayrıcalıkları, ferah iç mekanları ve zengin donatıları ile fark yaratan proje Adım İstanbul, yatırımcılara 22 ayrı tipte konut alternatifi sunuyor.

Adım İstanbul, toplam 726 milyon türk lirası yatırım bedeline sahip.

Daire büyüklükleri, 106 ila 268 m2 arasında değişen Adım İstanbul’da konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 alternatiflerinden oluşuyor.

Proje, 6 ayrı blokta toplam 615 daire ve 120 ticari birim yer alıyor. Bölgede en güzel yere konumlanan Adım İstanbul projesi, yatırımcısına kısa sürede yüksek prim getirisi vaad ediyor.

Proje, 2017 Aralık ayında dairelerin sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Başakşehir lokasyonunda yer alan  Adım İstanbul projesi, yeni metro istasyonu, şehir meydanı ve şehir parkına yakın mesafede bulunuyor.

Başakşehir Metro İstasyonu'na giriş çıkışlar Adım İstanbul'un meydanından gerçekleşecek. 22 farklı tipte dairenin bulunduğu Adım İstanbul'da 130 daire için ön rezervasyon alındı.

Adım İstanbul projenin sosyal donatıları arasında; kapalı otopark, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, süs havuzu, çocuk parkı ve  güvenlik  kameralı güvenlik hizmetleri yer alıyor. 

Adım İstanbul Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Başakşehir’de huzurlu bir yaşam; Adım İstanbul

Adım İstanbul Projesine Yoğun İlgi

Adım İstanbul’da 120 Ay Vade Seçeneği