11. Mahalle

11. Mahalle

Gül İnşaat
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
11. Mahalle
11. Mahalle

11. Mahalle PROJE ÖZELLİKLERİ

Yatırım değeri gün geçtikçe artan Beylikdüzü ilçesinde  yükselen 11. Mahalle konut projesi, Gül İnşaat imzası taşıyor. 28.918 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen 11. Mahalle projesi modern mimarisi ve peyzaj düzenlemesi ile dikkat çekiyor. 

11.Mahalle konut projesi, yatırımcılarına kent merkezinde, deniz manzarasına sahip konutlarda, her yere kolay ulaşım avantajı da sunuyor.

Mimari yapısı ve kullanım özellikleri kadar peyzaj düzenlemesine de önem verilen 11. Mahalle projesinde, yeşil alanlar ve sosyal donatılara geniş yer verildi. Proje, adı gibi 11 ayrıcalıklı bloktan meydana geliyor.

Yapay gölete sahip ve bir adanın yer aldığı 11. Mahalle konut projesi 600 konforlu daire, 28 ticari birim, 9 ofis ve 1 marketten oluşuyor. Proje, yatırımcılara kullanım kolaylığı sunmak adına farklı büyüklük ve tipte dairelerden oluşuyor.

11.Mahalle projesindeki konutlar; 100 ila 348 metrekare arasında değişen genişlikteki 2+1, 3+1, 3+2, 4+2 ve 5+2 alternatiflerinden meydana geliyor. Deniz manzarasına hakim konumda yükselen projede, konutların 2017 sonunda sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Yeşillikler içinde şehir stresinden uzak sakin ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan 11. Mahalle projesi, ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyor.

11. Mahalle projesi Beylikdüzü’nde yer aldığı merkezi konum sayesinde eğitim, hastane ve sosyal yaşam noktalarına yakın mesafede konumlanıyor. Acıbadem Beylikdüzü Tıp Merkezi, Beylikdüzü Birincigöz Hastanesi, Medicana International, Beylikduzu Ozel Kolon Hastanesi, Büyükçekmece Devlet Hastanesi Gürpınar Polikliniği, Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi tüm sağlık ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet veriyor. 

11. Mahalle projesi eğitim kuruluşlarına olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Çocuklarınızın eğitimini sorunsuzca sürdürebilmesi için; Beylikdüzü Kültür Özel Lisesi, Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü, Özel Kavram Temel Lisesi, Özel Beylikdüzü Final Temel Lisesi, Beykent Doğa Koleji, Okyanus Koleji, Beykoop Ali Cebi Ortaokulu, Bizimkent İlköğretim Okulu, Beylikdüzü Mektebim Okulları, Özel Beylikdüzü Uğur Temel Lisesi ve Beylikdüzü Final Okulları eğitim hizmeti veriyor.

Alışveriş tutkunlarının keyifli dakikalar geçirmesi için 11. Mahalle projesi; Perlavista, Beylikdüzü Migros AVM, Beyaz City AVM, Bauhause, Marka City, İstanbulPark AVM, Perlavista Avm, Uyum Çarşı AVM, Paradise AVM, Beylicium, İstanbul Outlet Center ve White Corner AVM gibi alışveriş merkezlerine yakın mesafede bulunuyor.  
    
Bünyesinde yapay gölet ve adanın yer aldığı projenin kullanıcılarına sunduğu sosyal donatılar arasında; kapalı otopark, güvenlik kameralı güvenlik, süs havuzu, açık otopark, sauna dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları ve fitness merkezi mevcut.

11. MAHALLE PROJESİ FİYATI

Beylikdüzü'nün dikkat çeken projelerinden Gül İnşaat imzasıyla yükselen 11. Mahalle'deki daire fiyatları en çok merak edilen sorular arasında. Sayfamızın üst kısmında bulunan form alanını doldurarak projenin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


 

11. Mahalle Nerede?

Projenin HABERLERİ

11. Mahalle projesi teslim tarihi

11. Mahalle projesi fiyat listesi

11. Mahalle projesi nerede?

Beylikdüzü'nün En Yeni Mahallesi; 11. Mahalle

Cazip Ödeme Seçenekleri Sunan 7 Konut Projesi

11. Mahalle'de Kişiye Özel Ödeme Kolaylığı