105 Güneşli Temsilcisi Sizi Arasın
105 Güneşli

105 Güneşli

İSTANBUL / BAĞCILAR
Projede Fırsat
105 Güneşli Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

105 Güneşli PROJE ÖZELLİKLERİ

Uyumazlar Yapı imzasıyla İstanbul'un merkezi noktalarından Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen 105 Güneşli projesi 105 adet bağımsız bölüm ve ticari alanlardan oluşuyor. Projede 1+1, 2+1 Home Office ve kat ofis seçenekleri yer alıyor. Büyüklükleri 60 metrekare ile 433 metrekare arasında değişiyor.

Tüm ihtiyaçların düşünülerek tasarlandığı 105 Güneşli'de toplantılar daha keyifli hale gelecek. 5 yıldızlı otel konforunda dizayn edilen 105 Güneşli'de 7/24 resepsiyon, lobi, concierge hizmeti ve kütüphane hizmetleri sunuluyor. Sıcak yaz akşamlarında hayatınıza keyif katacak açık hava sineması ve çeşitli lezzetlerin sunulduğu 105 Güneşli Teras Kafe Restoran, size ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralayacak.

Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen 105 Güneşli metro ve diğer toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebileceğiniz 105 Güneşli aynı zamanda iyi bir yatırım fırsatı sunuyor.

105 Güneşli dünyasına girdiğiniz anda 7/24 aktif olan güvenlik, dahili görüşme sistemleri ve tam donanımlı özel güvenlik görevlileri sayesinde kendinizi daima huzurlu ve güvende hissedeceksiniz.

105 Güneşli'nin kapalı otoparkı park yeri arama sorununu ortadan kaldıracak ve sadece bir asansör uzaklıktaki spor salonu günün yorgunluğunu atmanıza imkan tanıyacak.

105 Güneşli Nerede?