Sur Yapı Exen İstanbul Sur Yapı Exen İstanbul

Sur Yapı Exen İstanbul

Sur Yapı
Ümraniye / İstanbul
Sur Yapı Exen İstanbul
Sur Yapı Exen İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Sur Yapı Exen İstanbul kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Sur Yapı Exen İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

Sur Yapı Exen İstanbul büyüklükleri 73 ila 174 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş bin 38 adet rezidanstan meydana geliyor.

Yatay ve dikey bloklardan oluşan Exen İstanbul'un 44 katlı kule bloğunda 491 rezidans, yatay bloklarda ise da farklı alternatifler yer alıyor.

Estetik mimarisi ve lüks yapısıyla beğeni toplayan proje 27. katında yüzme havuzu, fitness alanı, sauna, buhar banyosu ve masaj odası ile farklı bir deneyim sunuyor.

Ulaşım akslarına, iş ve eğlence merkezlerine olan yakınlığı ile önemli bir lokasyona sahip olan Exen İstanbul projesinde daireler deniz ve Adalar manzarasına sahip.

Exen İstanbul'da tüm araçlara yetecek kadar otapark alanı, 7/24 görüntülü güvenliği, kusursuz iç mekan tasarımlarıyla teknik donatıları hayatı kolaylaştırırken, geniş sosyal donatı alanlarıyla da hayatınızı renklendirecek.

Proje özellikleri arasında açık yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, adalar manzarası, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru, deniz manzarası, futbol sahası, amfi tiyatro, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kreş, kuaför, sinema, kuaför de yer alıyor.

Sur Yapı Exen İstanbul Foto Galeri

Sur Yapı Exen İstanbul Nerede?

Benzer Projeler

Nivo İstanbul; Şehrin içinde konforlu bir yaşam

Sinpaş' tan Ev Sahibi Olmak Çok Kolay!

Ev arayışınızın sonu! KDV dahil 1.680.000 TL'den başlayan fiyatlar...

Hayatınızı Kolaylaştırmak için..

Ev sahibi olmak mı, Nef sahibi olmak mı?

Seapearl Ataköy