Luxera Meydan

Luxera Meydan

İSTANBUL / BAĞCILAR
Luxera Meydan Temsilcisi Sizi Arasın
Luxera Meydan kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Luxera Meydan PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Vizyonunu içinde yaşadığı topluma kalıcı değerler kazandırmak olarak belirleyen ve bu hedef doğrultusunda binalar değil de kalıcı eserler meydana getirmek olarak yola çıkan Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat tarafından hayata geçirelen Luxera Meydan projesi, İstanbul Bağcılar'da iki kule olarak yükseliyor.

Büyüklükleri 65 ila 170 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilen 230 konut, 50 mağazadan oluşan Luxera Meydan'ın kuleleri 22 katlı olarak tasarlandı.

Müşterilerine yeni yaşam tarzları sunan Luxera, Meydan projesinde de bu misyon doğrultusunda estetiği ve konforu hayatın bir parçası haline getiriyor.

Tecrübenin ve teknolojinin imzasını taşıyan Luxera Meydan, aynı zamanda ailelerin mutluluğu üzerine inşa edilen bir proje.

Güvenliğin 7/24 görüntülü olarak sağlanacağı projedde, çocuklarınız da güven içinde kendilerine ayrılan alanlarda sosyalleşerek keyifle zamanlar geçirecek.

Şehrin yorucu temposundan uzaklaşmak isteyenler için tasarlanan saunalarda kaslarınızı gevşeterek üzerinizi stresi atacak, fitness merkezinde de geçireceğiniz zamanlarla zinde kalacaksınız.

Luxera Meydan, çevresel sosyal donatılara olan lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

Yakın çevresinde birçok hastane bulunan Luxera Meydan, metroya yürüme mesafesinde. TEM ve Basın Ekspres Yolu'nun yanı başındaki proje, E-5'e 6 dakika, Atatürk Havalimanı'na sadece 7 dakika uzaklıkta.

Luxera Meydan Foto Galeri

Luxera Meydan Nerede?

Benzer Projeler

Loza Evleri

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAĞCILAR

Güçlü Proje Güçlü Bir gelecek

Sağlam Park Güneşli

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAĞCILAR

Güneşli Merkezde Kazandıran Proje

Batışehir

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAĞCILAR

Hayatınızı Kolaylaştırmak İçin..

Toya Next

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAĞCILAR

İstanbul’un Yeni Merkezi

NG Residence

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAĞCILAR

Konforun ve Zerafetin Zirvesi NG Residence

Metro Hayat

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BAĞCILAR

Hayata Geç Kalmayın