Qent Mecidiyeköy

Qent Mecidiyeköy

Toya Yapı
İSTANBUL / ŞİŞLİ
Qent Mecidiyeköy
Qent Mecidiyeköy

Qent Mecidiyeköy PROJE ÖZELLİKLERİ

Mecidiyeköy'de 1.200 metrekarelik arsa üzerine inşa edilen Qent Mecidiyeköy, Toya Yapı imzası taşıyor. 9 katlı tek blok halinde yükselen projede 35 konut, 6 adet dükkan ve 2 adet ofis yer alıyor. Qent Mecidiyeköy'de yer alan daireler 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlandı. Dairelerin büyüklükleri 75 metrekare ile 131 metrekare arasında değişiyor. 

Lokasyonu ile dikkat çeken Qent Mecidiyeköy, metro ve metrobüse yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Alışveriş merkezlerine, eğitim kurumlarına ve sağlık kuruluşlarına yakın mesafede konumlanan Qent Mecidiyeköy'de dairelerin Temmuz 2019’da teslim edilmesi planlanıyor. 

İstanbul'un merkezinde oluşturulan seçkin yaşam alanı için birçok sosyal imkana yer verilen projede güvenlik ve otopark hizmetinin yanı sıra sauna, fitness merkezi, spor alanları gibi olanaklar bulunuyor.

Toya Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Qent Mecidiyeköy projesi İstanbul Mecidiyeköy’de Likör yanı sokakta inşa ediliyor. 
Büyükdere Caddesi üzerinde, Gayrettepe ve Mecidiyeköy’ün en önemli noktasında yer alan Qent Mecidiyeköy projesi 6 katlı tek blok halinde yükselirken projede toplam 35 adet home-ofise yer veriliyor . 
Qent Mecidiyeköy değişen konsepti ile birlikte şehir merkezinde yer alan Home- Office’ler için dikkat çekici uygunlukta bir fiyatlama politikasına sahip.  
1+0, 1+1, 1+1 dublex ve 2+1 dublex seçeneklerine yer verilen Qent Mecidiyeköy projesinde dairelerin teslimleri Temmuz 2019’da yapılacak. 
1200 metrekare arsa alanına sahip Qent Mecidiyeköy projesinde ayrıcalıklı yatırım fırsatını 1+0, 1+1 ve 2+1 Home Office seçenekleri ile değerlendirmek isteyenleri %1 KDV avantajı bekliyor.   
Qent Mecidiyeköy’de peşin ödemelerde şaşırtıcı fiyat listesi uygulanıyor. 
Qent Mecidiyeköy müşterilerine merkezi konumunun yanı sıra 617.000 TL’den başlayan fiyatlarla bölgenin en uygun projesini sunuyor. 
Qent Mecidiyeköy ödeme planı!
Qent Mecidiyeköy projesinde yüzde 25 peşin ödeme yapıldığı takdirde, yüzde 75’lık kısım için banka kredisi 120 aya varan vadelerle kullanılabiliyor. 

Qent Mecidiyeköy nerede?
Sadece 35 üniteden oluşan Qent Mecidiyeköy’ü tam şu anda mükemmel bir yatırım fırsatı haline getiren en önemli faktörlerden biri konumu. Büyükdere Caddesi'nin üzerindeki lokasyonu ile Qent Mecidiyeköy’de, Etiler, Bebek, Nişantaşı gibi en lüks semtler, Gayrettepe, Levent ve Maslak gibi en önemli iş merkezleri ve ülkenin en popüler alışveriş merkezleri komşunuz oluyor. 

 

Qent Mecidiyeköy Nerede?

Projenin HABERLERİ

Hayatın Merkezinde Olmak İsteyenlere; Qent Mecidiyeköy

Şehre Uzak Yaşamak Zorunda Değilsiniz!