Piazza
İSTANBUL / MALTEPE
Piazza
Piazza

Piazza PROJE ÖZELLİKLERİ

Piazza projesi, Rönesans Gayrimenkul tarafından Anadolu Yakası'nın yükselen değeri Maltepe'de hayata geçiriliyor. 

Rönesans Gayrimenkul imzasıyla Anadolu Yakası'nın değerli ilçelerinden Maltepe'de inşa edilen Piazza projesi, 42 bin metrekarelik arsa üzerine karma konseptli bir proje olarak yükseliyor. Rezidans, ofis ve alışveriş merkezi bloklarından oluşan projede 21 katlı ofis bloğu, 29 katlı konut bloğunda 230 daire ve 56 bin metrekare kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi yer alıyor.

Modern mimari çizgileri taşıyan Piazza projesinde 113 adet 1+1, 99 adet 2+1 ve 18 adet 3+1 daire yer alıyor. Piazza'da 1+1 daireler 57 ila 95 metrekare, 2+1 daireler 95 ila 205 metrekare, 3+1 daireler 105 ila 212 metrekare büyüklüğe sahip. Her türlü ihtiyaca yönelik tasarlanan daireler, yatırımcılara ayrıcalıklı dünyanın kapılarını aralıyor. Adalar ve deniz manzarasına sahip daireler yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. 

Kalabalık şehir hayatı içerisinde ayrı bir yaşam alanı sunan projede, sakinlerinin keyifli dakikalar geçirmesi için birçok sosyal donatı yer alıyor. 

Ulaşım kolaylığı ile ön plana çıkan Piazza, E-5 üzerinde, Maletepe Esenkent metro durağının hemen arkasında yükseliyor. Sabiha Gökçen Havaalanı 23 kilometre, Kadıköy 18 kilometre, Bostancı İDO İskelesi 10 kilometre, Maltepe Sahil Parkı 5 kilometre, Anadolu Adliye Sarayı ise 3 kilometre mesafede yer alıyor.

Piazza Nerede?

Fırsat Projeleri