Nef Sancaktepe

Nef Sancaktepe

Timur Gayrimenkul 
İSTANBUL / SANCAKTEPE
Nef Sancaktepe
Nef Sancaktepe

Nef Sancaktepe PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Timur Gayrimenkul tarafından 17 bin 916 metrekare arsa alanına inşa edilen Nef Sancaktepe 19, özgün tasarımı ve modern yaşam konseptiyle dikkat çekiyor.

Nef Sancaktepe 19 projesi, 6 bolka 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilen 439 daireden oluşuyor. Daire büyüklükleri ise 60 ila 150 metrekare aralığında değişiyor.

Yapılması öngörülen Üsküdar-Sancaktepe metrosunun Veysel Karani durağının hemen yanında konumlanan Nef Sancaktepe 19, İstanbul Finans Merkezi'ne metroyla sadece 6 durak, 15 bin çalışan ve 4 bin 100 yatak kapasiteli Sancaktepe Şehir Hastanesi’ne 2.4 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na, TEM Otoyolu ve E-5 bağlantı yollarına yakın lokasyonuyla önplana çıkan Nef Sancaktepe, birçok eğitim kurumunun yanı sıra İstanbul’un dört büyük ormanının ortasında doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.

7/24 görüntülü güvenliğin sağlanacağı Nef Sancaktepe yaşantısında stresten uzaklaşacağınız açık yüzme havuzu, sauna, güneşlenme terası, her daim zinde kalmanız için yürüyüş parkuru ve fitnes merkezi hizmetinizde olacak. Projede çocuklarınız da unutulmadı. Çocuk yüzme havuzu ve oyun alanları çocuklarınızın güven içinde vakit geçirmesi için tasarlandı.

 

Nef Sancaktepe Nerede?

Projenin HABERLERİ

Sancaktepe'nin yeni ikonu; Nef Sancaktepe

Nef açık artırma satışları başlıyor

Artık Her Gününüz Tatil Olacak!

Nef açık artırma ile 121 ticari ünite sattı! 

Kaliteyi Evinize Getirmenin 3 Yolu

Nef 6 Yeni Proje İçin Kolları Sıvadı

Fırsat Projeleri