Mavera Ahsen Temsilcisi Sizi Arasın
Mavera Ahsen

Mavera Ahsen

Topuzlar Yapı 
İSTANBUL / ESENYURT
Projede Fırsat
Mavera Ahsen Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Mavera Ahsen kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Mavera Ahsen PROJE ÖZELLİKLERİ

 


İstanbul'da son yıllarda en fazla büyüme gösteren yatırım noktalarından Esenyurt'ta Topuzlar Yapı tarafından hayata geçirilen Mavera Ahsen, 3 bin 200 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Büyüklükleri 116 ila 280 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 169 daire ve 2 adet ticari üniteden meydana gelen Mavera Ahsen projesinde iki blok yer alıyor.

TEM otoyoluna cephesi bulunan Mavera Ahsen, lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Proje, E-5'e 3, TÜYAP'a 5, Marmarapark'a 4, Migros'a 1, Bauhaus'a 4, Carrefour'a 3, Medilife Hastanesi'ne 5, Esenyurt Devlet Hastanesi'ne 4, Atatürk Havalimanı'na ise 10 dakika mesafede yer alıyor.

Mavera Ahsen projesi de Topuzlar Yapı'nın daha önceki projelerinde olduğu gibi 5 yıldız konforunda bir yaşam vaat ediyor...

Ferah ve konforlu alanlarıda sevdiklerinizle elit bir yaşam sizi bekliyor.

Şehir yaşamının modern ayrıcalıkları, siz ve çocuklarınızın ihtiyaçlarına cevap veren sosyal alanları ile tam bir aile konsepti olarak tasarlanan projenin teknik donatılarının yanı sıra geniş sosyal donatı alanları da göz kamaştırıyor.

Mavera Ahsen projesinin özellikleri arasında fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, süs havuzu, kamelya, yürüyüş parkuru, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kreş ve market de yer alıyor.

 

Mavera Ahsen Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

5 Yıldız Konforunda Bir Yaşam Mavera Ahsen

"Konut Yatırımcıları Artık Gelecek Nesilleri Düşünüyor"

Topuzlar Yapı Adem Topuz Röportajı

Esenyurt Konut ve Bölge Analizi