Lens İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Lens İstanbul

Lens İstanbul

Lens Yapı
İSTANBUL / PENDİK
Projede Fırsat
Lens İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Lens İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

Lens Yapı tarafından hayata geçirilen Lens İstanbul projesi, 33 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor. Kurtköy Konut Projeleri arasında dikkat çeken Lens İstanbul projesi, İstanbul'un son yıllarda değerini ikiye katlayan bölgesi Kurtköy'de yükselecek. Çağdaş mimari ile estetiği harmanlayan ve kapılarını dış dünyaya kapatmayan anlayışıyla farklı bir bakış açısı ile oluşturulan Lens İstanbul projesi, stüdyo, 1+1, 2+1 daire ve 2+1, 3+1, 4+1 loft daire seçenekleri sunan 1162 rezidans dairesiyle genç ve dinamik bir yaşam vaat ediyor.

Kurtköy’ün başlangıç noktası denebilecek bir konumda yer alan ve 5 bloktan oluşan proje TEM otoyolunun ve metro istasyonunun hemen yanı başında yükseliyor.Şehir içi ulaşım ağlarına yakınlığının yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanında oluşuyla hem şehirler arası hem de uluslararası ulaşım özgürlüğü sunan proje, seçkin mimarisi, ince tasarım anlayışı ve kaliteli malzemeleriyle birinci sınıf bir yaşam alanı olarak tasarlandı.

Bin 162 konut, 85 ticari üniteden oluşan Lens İstanbul projesinde stüdyo daireler 41.43 metrekare, 1+1'ler 66.91 metrekare ila 103 metrekare, 2+1 daireler 108.71 metrekare ila 150.54 metrekare, dubleks 2+1'ler 116.34 metrekare ila 169.72 metrekare, dubleks 3+1 daireler 177.87 metrekare ila 192 metrekare, dubleks 4+1 daireler ise 301.66 metrekare büyüklüğünde dizayn edildi.

Sınırları içindeki kreşi ile çocuklarınıza güvenli alanlar oluşturan projede bahçeler, yürüyüş parkurları, peyzajı, saunası, hamamı,fitness salonu, SPA'sı ve birçok sosyal donatısıyla elit bir hayat tarzı sunuyor. Projede yer alan 85 ticari ünite, alışveriş merkezi ayrıcalığını yaşatırken, sizi ihtiyacınız olan her şeye bir çırpıda ulaştıracak. Eğitim kurumlarına yakınlığı, Teknopark'a yürüme mesafesiyle Türkiye’nin önde gelen sanayi tesisleri, şirket genel merkezleri, bankacılık üsleri ve hastanelerin yanı başındaki lokasyonuyla da dikkat çeken projede çocuklar ve yetişkinler için ayrı kapalı havuzlar da unutulmadı.

Lens İstanbul Teslim Tarihi

Lens İstanbul projesinin 2018 yılının Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Lens İstanbul Projesine Yakın Hastaneler

Pendik Devlet Hastanesi Kurtköy Semt Polikliniği, Kurtköy Diyaliz Merkezi, Emsey Hospital Multidisipliner, Özel Kurtköy Tıp Merkezi, Özel Ersoy Hastanesi-ACİL, Johns Hopkins Medicine, Kartal Eğitim Araştırma Koşuyolu Kalp Hastanesi, Özel Kurtköy Tıp Merkezi, Yenişehir Asm, Kurtköy Semt Polikliniği

Lens İstanbul Projesine Yakın Okullar

Erol Türker İlkokulu, Ali Yakup Cenkçiler Anadolu İmam Hatip Lisesi, Orhangazi Anadolu Imam Hatip Lisesi, Kurtköy Oxford Quality Programme School, Kurtkoy Çok Programli Anadolu Lisesi, Kurtköy Doğa Koleji, Sule Yuksel Senler Kiz Anadolu Imam Hatip Lisesi, kurtköy ilkokulu, Melek Aknil Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Bahçeşehir Koleji Kurtköy Kampüsü, Pendik Harmandere Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, 75. Yıl Mesut Yılmaz İlköğretim Okulu, Çamlık İlkokulu, Harmandere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Cebir Koleji, Sultanbeyli Mesleki Eğitim Merkezi, Halil Kaya Gedik Anadolu Teknik Lisesi, Kurtköy Anadolu Lisesi, Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu, Biltek koleji, Orhangazi Ortaokulu, Fatma Gözen Eralp İlköğretim Okulu, Akşemsettin Ortaokulu, Mahir İz İlköğretim Okulu

Lens İstanbul Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Atlantis AVM, Esme Avm, Asya Kurtköy, Via Port, Atlantis, Tekzen Atlantis Avm

Lens İstanbul Nerede?

Projenin HABERLERİ

Anadolu Yakasının Çok Kazandıran 5 Projesi

Anadolu Yakasının Çok Kazandıran 5 Projesi

Kurtköy'de hayallere dokunan proje; Lens İstanbul

Kurtköy Lens İstanbul İle Değişiyor

Lens İstanbul projesinden kaçırılmayacak fırsatlar

Özel Konsepte Sahip 5 Eşsiz Konut Projesi