Yüzde 5 Peşinatla Hemen Taşın Kampanyası! 

Türkiye’nin en büyük yeşil alana sahip  projesi Mebuskent’te yaşam başladı.Projede kalan daire ve villa için “Yüzde 5 peşin, hemen taşın” kampanyası uygulanıyor.

Yüzde 5 Peşinatla Hemen Taşın Kampanyası! 
11.10.2017 - Çarşamba

Türkiye’nin en büyük yeşil alana sahip  projesi Mebuskent’te yaşam başladı.Projede kalan daire ve villa için “Yüzde 5 peşin, hemen taşın” kampanyası uygulanıyor.

Şehrin gürültü ve kirliliğinden uzak, bol oksijenli bir ortamda kurulu Mebuskent, doğayla iç içe, yaşamak isteyenlere bu olanağı sunuyor. Bütünü ile bisikletli hayata göre tasarlanan Mebuskent projesi, “Ankara’daki Küçük Kopenhag” olarak tanımlanıyor. Ankara Karacakaya’da kurulan Mebuskent projesi tamamlandı, evlerin büyük bölümünde yaşam başladı. 

Projeyi hayata geçiren Aymor Grup, kalan az sayıdaki daire ve villa için yeni bir kampanya başlattı. Ankara’nın yeni cazibe merkezi Batıkent Karacakaya bölgesinde konumlanan proje; 10 blokta 652 daire ve 332 villadan oluşuyor. Projede yüzde 5’lik peşin ile daire veya villa sahibi olmak mümkün. İnşası tamamlanan bulunan villalar tamamen bağımsız ve geniş bahçelere sahip. 

Mebuskent’te, 5 Bin Kişilik AVM!

Mebuskent villaları, klasik villa konseptinin ötesinde, modern konak keyfi ve konforu sağlıyor. Mebuskent’te konut alıcıları için önemli bir cazibe unsurunu ise doğayla iç içe ve temiz havaya sahip bir bölgede yer alması. Proje kapsamında ayrıca, 5.000 kişiye hitap eden dev AVM’nin içerisinde kuaförden markete, kuru temizlemeden güzellik salonuna; insanların gündelik ihtiyaçlarının tümünü karşılayabileceği her türlü ürün ve hizmet yer alıyor.

Mebuskent projesinde yer alan 2.000 m2’lik bir spor kompleksi, sauna-Spa hizmeti ve Türk hamamı, botanik parkı, 13.650 m2’lik golf sahası mevcut. Sosyal olanaklar arasında: yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet yolları, açık hava dinlenme alanları, otopark ve güvenlik hizmetleri de bulunuyor. Mebuskent, ulaşım imkânları sayesinde Ankara’yı bir uçtan diğer uca bağlayan güzergâhlara sadece 25 dakika mesafede bulunuyor.

Fırsat Projeleri