Yör Group'tan  2  Yeni Proje!

Gayrimenkul sektöründe  projeleri ile kendinden söz ettiren Yör Group, Yör Palas Acıbadem'den sonra 2 proje daha yapmayı hedefliyor.

Yör Group'tan  2  Yeni Proje!
04.08.2017 - Cuma

Gayrimenkul sektöründe projeleri ile kendinden söz ettiren Yör Group,  Yör Palas Acıbadem'den sonra 2 proje daha yapmayı hedefliyor.

Yör Group’un tarafından İstanbul’da inşası planlanan; Yör Palas Çengelköy ve Yör Palas Kağıthane projelerinin inşasına 2018 yılında başlanacak. Planlanan 2 yeni projenin  hayata geçecekleri lokasyona hareketlilik ve ayrıcalık getirmesi bekleniyor. Başarılı ticari faaliyetlerine, 25 ayrı ülke ve Türkiye genelinde  devam eden Yör Group, Yöryapı şirketiyle, bundan böyle gayrimenkul sektöründe de iddiasını ortaya koyacak.

Lokasyon olarak İstanbul’un en ayrıcalıklı bölgesi olan Acıbadem’de akıllı ev teknolojisi ile hayata geçirilen, lüks butik konut projesi Yör Palas’ın satışı devam ediyor. Yatırımcıdan yoğun ilgi gören proje, satışa çıktığı  ilk günden itibaren büyük beğeni topluyor. Acıbadem’de konumlanacak olan Yör Palas projesi, akıllı ve lüks konut özelliği sayesinde  yaşam standardını yükseltecek. Projede akıllı klozetler, akıllı klima, akıllı jeneratör, akıllı kapılar ve akıllı ev sistemi yer alıyor.

Gayrimenkul Sektöründe Yöryapı Marka Olacak!

Yörsan ve Yöryapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Teoman Yörük, Yöryapı’nın ilk projelerinden olan Yör Palas’a gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi. Teoman Yörük, Yörsan'ın süt ve süt ürünleri sektöründe Türkiye’nin ilk 3 sırasında olduğunu ve bu başarıyı gayrimenkul sektörüne taşımayı amaçladıklarını  vurguladı. Teoman Yörük, “Yöryapı olarak bu yıl, yapacağımız yeni yatırımlara hız kesmeden devam etme kararı aldık. Türkiye büyümeye ve yatırımların adresi olmaya devam edecek” dedi.

Yör Palas Daire Teslimi Ekim’de!

İstanbul Acıbadem’de yer alan Yör Palas projesindeki  konutlar 2017 Ekim ayında teslim  edilmeye başlanacak. Projedeki daireler 4+1 bahçe dubleks, 3+1 standart daire, 4+1 ve 4+2 çatı dubleksinden oluşuyor. Projede yatırımcılara  yüzde 10 indirim ve 24 ay vade farksız ödeme kolaylığı sunuluyor. Proje konum olarak;  Avrasya Tüneli’ne 1 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 6 km, metro istasyonuna 2 dakika ve metrobüs durağına 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Fırsat Projeleri