Yıldırım Kule'den Yeni Nesil Yaşam

Ankara Balgat’ta yükselen Yıldırım Kule, yeni yaşam alanları sunuyor…

Yıldırım Kule'den Yeni Nesil Yaşam
09.09.2017 - Cumartesi

Ankara-Balgat bölgesinde yer alan ve farklı mimari yapısıyla dikkat çeken Yıldırım Kule, yeni yaşam alanları sunuyor.

Balgat Cevizlidere’de inşaatı tamamlanan Yıldırım Kule’de doğal kaynakların ve çevrenin korunmasına katkı sağlayacak şekilde üçüncü nesil camlar, çevreci ve uzun ömürlü malzemeler kullanılarak en ince ayrıntısına kadar düşünülen 8 bin metrekarelik yaşam alanı sunuluyor.

Farklı Sektörler ve Kurumsal Firmaların Tercihi

Toplamda 46.000 metre kare inşaat alanının 21.000 metre karesi ticari kullanım olarak tasarlanan Yıldırım Kule’nin 13.000 metre kare ofis alanının 3600 metre karesi dubleks ofislere ayrılmıştır. Ayrıca 8000 metre karesi cadde mağaza olarak planlanmıştır.. Çalışanların kulenin dışına çıkmadan ihtiyaçlarının karşılanmasına özen gösterilen Yıldırım Kule’de farklı sektördeki kurumsal firmaların olmasına özen gösteriliyor.

Her İhtiyaca Cevap Veriyor

Projedeki yaşam alanları hakkında detaylı bilgi veren Fertaş A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım “Arabica Coffee House ve Özsüt gibi prestijli ve kaliteli mekânlar Yıldırım Kule’de olacak. Oto yıkama hizmeti için yine güvenilir firmalardan Autowax ile anlaştık. Volvo Showroom’u da yine kulemizde hizmet vermeye başlayacak. İki kurumsal mobilya firması ve bir kurumsal otomobil firması ile de görüşmelerimiz devam ediyor. Gökkuşağı Cadde cephe dükkânlarımız için bir marketler zinciri ve bir de kuru temizleme firması ile görüşüyoruz. Tüm bunlar bizim konseptimizin içerisinde, sadece firma isimlerine karar verme süreci içerisindeyiz. Kısacası kulenin dışına çıkmadan birçok ihtiyacın karşılanabilmesi için gerekli özeni gösteriyoruz” dedi.

Ankara’yı Buluşturacak

Yıldırım Kule, 8000 metre karelik cadde mağaza alanı ile Ankaralıların yeni buluşma noktası haline geliyor. Arabica Coffee House ve Özsüt gibi firmaların yer alacağı cadde mağazaların lokasyon olarak merkezde olmasına dikkat çeken Fertaş A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, “Ankara’nın ticari geleceği açısından projenin öneminin büyük olduğu kanısındayım’’ dedi.
 

Fırsat Projeleri