Villa Alana Jeep Hediye Edecekler!

CNR Emlak Fuarı'na katılacak Kuran Yapı tarafından inşa edilen Asrın Konakları Marina projesinden villa alana Jeep hediye edilecek.

Villa Alana Jeep Hediye Edecekler!
21.11.2017 - Salı

Perşembe günü ziyeretçilerine kapılarını açacak CNR Emlak Fuarında konut satışları için özel kampanyalara imza atılacak. Türkiye'nin dev otomobil firması Çiftkurtlar'da otomobil hediyeli konut kampanyası başlıyor. Kuran Yapı projelerinden biri olan Asrın Konakları Marina villa projesinden ev sahibi olacaklara, Çiftkurtlar Otodan Herkese 2017 Model Renegate Jeep hediye edileceği bildirildi.

Türkiye'nin önemli emlak fuarlarından biri olan CNR Emlak Fuarı için geri sayım devam ederken, 23 Kasım tarihinde kapılarını açacak emlk fuarına bu yıl Kuran Yapı çok özel bir kampanya ile katılacak.

CNR Expo’da 23-26 Kasım tarihleri arasında 3 gün sürecek Emlak fuarında Kuran Yapı tarafından İstanbul'un önemli sahil bantlarından birinde hayata geçirilen Asrın Konakları projesinden villa satın alan herkese 2017 model Renegate Jeep hediye edecek. Ayrıca fuar boyunca ziyaretçilerine farklı sürprizler yapacak olan Asrın Konakları Marina standında ünlü Hint astroloğu Şebnur Kuran “evin huzur ve bereket enerjisi ve ev alırken nelere dikkat edilmeli” ile ilgili bilgiler verecek.

“Aşk ve Mavi” nin başrol oyuncularından olan Burcu Kıratlı’da aldığı villanın anahtar teslimi için fuar alanında proje standında bulunacak.

Ev sahibi olmak ve yatırım için cazip fırsatlar sunulacak olan CNR Emlak 2017 gayrimenkul fuarı 23-26 Kasım tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

Fırsat Projeleri