Ünlü Firma, Özel Projelerin Danışmanı Olacak

Ünlü Frank ve Douglas Elliman firması ile işbirliği yapan Pamir&Soyuer, bu şirketlerin bünyesindeki özel tasarım projelere danışmanlık hizmeti verecek.

Ünlü Firma, Özel Projelerin Danışmanı Olacak
18.09.2017 - Pazartesi

Ünlü gayrimenkul danışmanlığı firması Pamir&Soyuer dünyanın önde gelen firmalarından Knight Frank ve Douglas Elliman ile işbirliği yaptı.

Türkiye’de geliştirilen projelerin yanı sıra yurtdışı piyasalarda da gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmetleri veren Pamir&Soyuer, Londra’da Knight Frank ve ABD’de Douglas Elliman şirketleri ile işbirliği yaptı. 

Son 5 yıl içinde Türkiye’de yaklaşık 750 milyon dolar tutarında ticari gayrimenkul işlemlerine aracılık ettiklerini anlatan Pamir&Soyuer’in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pamir, “Türk yatırımcıların İngiltere ve Amerika’da gayrimenkule ilgisi sürüyor. Bu ülkelerde vatandaşlık için değil tamamen yatırım amaçlı iş yapıyorlar. Bunların yanı sıra Avrupalı yabancıların da Türkiye’de ilgisi sürüyor. Biz de bu alanda çalışmalarımızı hızlandırdık” dedi.

87 Park Miami, ABD’de Yükseliyor

Ali Pamir, Türklerin yurtdışına olan ilgisi hakkında da bilgi vererek, şöyle konuştu: “Türkler birçok ülkede gayrimenkul satın alıyor. Ancak birçoğunda vatandaşlık için yatırım yapıyorlar. İngiltere ve Amerika’yı ise yatırımlarını çeşitlendirmek için tercih ediyorlar. Biz de bu ülkelerde önemli çalışmalar yapıyoruz. Bunlardan biri de Renzo Piano’nun tasarımıyla Florida’da yapılan lüks okyanus projesi ‘87 Park Miami’ olacak. Pritzker ödüllü mimar Renzo Piano tarafından ABD’de yapılan ilk konut projesi olan ‘87 Park Miami, özel asansör erişimine sahip olan 18 katta toplam 70 adet lüks sahil konutundan oluşuyor. Bir ile beş yatak odalı, geniş teraslı konutlar, Miami Beach’in en yeni semti Okyanus Caddesi’nde büyüleyici bir atmosfere sahip.”

Fırsat Projeleri