Turyap'tan Rekor Satış

Turyap'tan Rekor Satış
03.03.2017 - Cuma

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na ait bin 200 konutun yüzde 25'ini 45 günde satan Turyap, bir rekora imza attı.

Açık satış dönemi başlayan Bahçekent Emlak Konutları 177 bin TL'den başlarken, Kayaşehir Emlak konutları 186 bin TL civarında geziyor. Proje proje dolaşmaya son kampanyasındaki projeler, çevresindeki projelerle kıyaslandığında ise büyük avantajlar sunuyor.

KONUM BÜYÜK AVANTAJ

Önde gelen emlak zinciri Turyap, Emlak Konut proje portföylerinde müzayedelere ilave olarak açık satış sistemini de uygulamaya başladı. Bulunduğu lokasyon itibariyle 3. köprü ve 3. havaalanına yakınlığı ile hem yaşam hem de yatırım için kapılar açan Başakşehir Emlak Konutları'nın avantajlı fiyatlarından yararlanmak için Turyap'ın internet sitesinden teklif sunuyor.

BİLGE ÖZDEMİR: BAŞAKŞEHİR İSTANBUL'UN YÜKSELEN DEĞERİ

Turyap Pazarlama ve Satış İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bilge Özdemir, Başakşehir'in genç yerleşim ve yaşam alanlarından biri olduğunu ve her geçen gün değerine değer kattığını söyledi.

Turyap'ın 400’e yakın temsilciliği ve iki bine yakın profesyonel satış gücü ile büyük bir gayrimenkul pazarlama ve satış ağına sahip olduğunu belirten Bilge Özdemir, şöyle devam etti: "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Emlak Konut proje portföylerinde uyguladığımız müzayedelere ilave olarak açık satış sistemini entegre ediyoruz. Bünyemizde geliştirilen tele marketing bölümünde günde 200’e yakın gayrimenkul talebine yanıt veriliyor. Gelen talep yapısı; bölge, konut tipi, bütçe ve satın alım amaçları değerlendirerek, proje portföyleri ile eşleştirilip, satışlara yön veriyor. Proje Pazarlama ve Satış bölümlerimiz ile Temsilciliklerimizin gücü, projelerde konumlu tanıtım ve satış ofislerimize yansıtılıyor, çok kısa süre içinde satış kapatılıyor"

Kayaşehir’i Başakşehir’in dışa açılan kapısı olarak nitelendiren Özdemir, sözlerini şöyle tamamladı: "Başakşehir, İstanbul’un yükselen değerlerinden biri. Kayaşehir ve Bahçekent bu değere değer katan, görüntü ve gürültü kirliliğinden uzak, düzenli gelişen ve kendi kendine yeten bir kent. Önümüzdeki beş yıl içerisinde İstanbul’un en hızlı gelişim, büyüme ve değer artışı gösteren ilçesi olacağını öngörüyoruz" ifadelerini kullandı.

Fırsat Projeleri