Türk Uçağı İran'da Düştü İddiası; 11 Kişi Hayatı Kaybetti!

Reuters haber ajansının son dakika haberine göre, Birleşik Arap Emirlikleri’nden İstanbul’a giden bir uçak İran’da düştü.

Türk Uçağı İran'da Düştü İddiası; 11 Kişi Hayatı Kaybetti!
11.03.2018 - Pazar

Türk uçağı İran’da düştü iddiası!
Reuters haber ajansının son dakika haberine göre, Birleşik Arap Emirlikleri’nden İstanbul’a giden bir uçak İran’da düştü.İran'ın Tasnim haber ajansı, uçağın özel jet olduğunu açıkladı.Türk uçağı İran’da düştü!

Reuters haber ajansının son dakika haberine göre, Birleşik Arap Emirlikleri’nden İstanbul’a giden bir uçak İran’da düştü. Özel bir jet olduğu belirtilen uçakta 11 kişinin hayatını kaybettiği  iddia ediliyor.

İran'da Türk uçağı düştü! Reuters son dakika olarak geçtiği haberinde Birleşik Arap Emirlikleri’nden İstanbul’a giden bir uçağın İran’da düştüğünü duyurdu.İran'ın Tasnim haber ajansı, düşen uçağın özel jet olduğunu bildirdi. Türkiye'nin Tahran Büyükelçisi de düşen uçağın özel jet olduğunu teyit etti.

AP VE REUTERS: 11 KİŞİ VARDI!

AP ve Reuters uçakta 11 kişinin olduğunu ve kimsenin kurtulamadığını duyurdu.

Konu Hakkında İlk Açıklama!

Devlet televizyonuna konuşan bir acil servis sözcüsü, dağlık alana düşen uçağın alev aldığını ifade etti. Olay yerine kurtarma ekiplerinin sevk edildiği belirtiliyor. Airporthaber, TC-TRB kuyruk tescilli Bombardier CL600 tipi uçağın Başaran Holding’e ait olduğunu öne iddia etti.

Ayrıntılar geliyor...

Fırsat Projeleri