Türk Telekom Stadyumu Yeni İş Adresiniz Oluyor!

Galatasaray Kulübü'nün Seyrantepe'deki stadı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu, yeni bir ofis projesi olarak hayata geçiriliyor.

Türk Telekom Stadyumu Yeni İş Adresiniz Oluyor!
07.08.2017 - Pazartesi

Galatasaray Kulübü'nün Seyrantepe'deki stadı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu, yeni bir ofis projesi olarak hayata geçiriliyor. Kulübe maddi kaynak sağlama amacıyla harekete geçen sarı kırmızılı kulübün yönetimi, Riva arazisinin satışının ardından proje geliştirmeye devam ediyor. 

Kulüp, Türk Telekom Stadyumu'nda bulunan alanları kiralık ofisler olarak değerlendirme yoluna gidiyor. 

TÜRKİYE'DE BİR İLK

Kulübü büyük bir maddi kaynak sağlaması beklenen ofis konsepti Türkiye'de bir ilk olacak. Galatasaray'da Riva arazisi sonrasında yeni projelerin üretimi için harekete geçildi. Yapılan son projeyle, şirket sahipleri statta giralayacakları ofislerde işlerini yönetebilecek. 

PROJENİN ADI 'YAŞAYAN STAT'

Türkiye'nin ilk 'yaşayan stat' projesi olarak dikkat çeken Workinton projesi ile Galatasaraylıların yeni iş adresi statları oluyor. Galatasaray'a gönül veren taraftarllar, yeni iş adresleri olarak Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu olarak gösterebilecek, yeşil zemine bakarak çalışabilecek ve toplantılarını burada düzenleyebilecek. 

Konuyla ilgili kamuoyu bilgilendirmesi ise GS Workinton arasında yarın yapılacak. 

Fırsat Projeleri