Turan Kardeşler Müteahhitlik İnşaat Taahhüt Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kuruldu

Turan Kardeşler Müteahhitlik İnşaat Taahhüt Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile 02.08.2017 tarihinde faaliyetlerine başladı

Turan Kardeşler Müteahhitlik İnşaat Taahhüt Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kuruldu
07.08.2017 - Pazartesi

Turan Kardeşler Müteahhitlik İnşaat Taahhüt Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile 02.08.2017 tarihinde kurularak faaliyetlerine başladı.
 
Turan Kardeşler Müteahhitlik İnşaat Taahhüt Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. "Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2.Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler." konularında faaliyet gösterecek.

Turan Kardeşler Müteahhitlik İnşaat Taahhüt Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Akif Mah. Şahinbey Cad. No.25a Çekmeköy adresinde faaliyet gösterecek.
 

Fırsat Projeleri