Torbalı'nın Yeni Yaşam Ve Buluşma Noktası!

Nurem İnşaat, Torbalı’ya konut, alışveriş ve çarşı karmasından oluşan yepyeni bir proje inşa ediyor.

Torbalı'nın Yeni Yaşam Ve Buluşma Noktası!
24.09.2017 - Pazar

Nurem İnşaat, Torbalı’ya konut, alışveriş ve çarşı karmasından oluşan yepyeni bir proje inşa ediyor.

Sektörün bilinen markalarından Nurem İnşaat, başarılı projelerine yenisini ekliyor. İzmir-Aydın Otoyolu ve Yeni İstanbul Otoyolu’na yakın konumda yer alan  proje, “Bölgenin En Büyük Buluşma Noktası’ sloganı ile hayata geçiriliyor. Nurem İnşat’ın yeni karma projesi Avlu Torbalı, ilçenin en merkezi yerinde inşa ediliyor. Konut sektöründe öncü Nurem İnşaat, Torbalı’nın alışveriş ve çarşı konseptli ilk projesini hayata geçiriyor.

İlçenin en prestijli yerinde  konumlanan karma proje,  Nurem İnşaat’ın daha önceki projeleri gibi şimdiden yatırımcılardan yoğun talep görüyor. İlçenin yeni buluşma noktası olmaya aday olan Avlu Torbalı karma projesi,  4’ü konut, 2’si  ofis olmak üzere toplam 6 bloktan meydana geliyor. Projede bulunan konutlar 1+1,1+1 dubleks, 2+1, 2+1 loft  alternatiflerinden oluşuyor. Avlu Torbalı karma projesi toplam 237 konut ile 233 ofisten meydana geliyor.

Bölgenin En Büyük Buluşma Noktası!

Ticari alanlarda seçkin markalara ait mağaza ve restoranlara ev sahipliği yapacak olan Avlu Torbalı, 17 bin m2‘lik proje alanının 11 bin m2’lik peyzaj alanı bulunuyor. Projenin zengin sosyal donatıları arasında; sosyal tesisler, sauna, spor-fitness salonu ve yüzme havuzu, 15 bin m2 kapalı otopark, 7/24 güvenlik, vale, ofisler için resepsiyon ve temizlik servisi hizmeti gibi bir çok hizmet yer alıyor.

Öte yandan, ofislerde merkezi ısıtma ve soğutma, konutlarda ise doğalgaz ve her daireye özel klima ayrıcalığı mevcut. Avlu Torbalı projesinde, kullanıcılara ayrıca misafirhane ve toplantı salonları olanağı da bulunacak. Proje, İzmir’e 30 km, Adnan Menderes Havalimanı’na 20 km uzaklıkta yer alıyor. Yeni Devlet Hastanesi karşısı, Adalet Sarayı yanında konumlanan  proje, Bayındır ve Ödemiş’in İzmir’e bağlantı yolu güzergahında ve İZBAN’a yürüme yükseliyor.

Fırsat Projeleri