TOKİ'den 20 İlde 110 Satılık Arsa

TOKİ'nin 20 ildeki 110 adet arsası Emlak Yönetim tarafından 8 Mart 2018 Perşembe günü açık artırma yöntemi ile satışa çıkarılacak.

TOKİ'den 20 İlde 110 Satılık Arsa
22.02.2018 - Perşembe

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) bünyesinde yer alan 110 adet arsa Emlak Ymnetim tarafından açık artırma usulü ile satışa sunuluyor.

20 ilde yer alan toplam 110 adet gayrimenkulün açık artırma ihalesi 8 Mart 2018 Perşembe günü TOKİ Ankara Konferans Salonu Bilkent ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu Küçükçekmece'de yapılacak.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Bitlis, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Eskişehir,  Giresun, Hatay İstanbul, İzmir, Kayseri, Samsun, Sivas,  Tekirdağ ve Van’da toplam 1.033.562,99 metrekare büyüklüğünde 110 adet arsayı (konut, ticaret, sanayi, merkezi iş,  çarşı, iş ve alışveriş merkezleri, turizm 2 konut alanı, rehabilitasyon merkezi, özel kreş, özel eğitim, özel sağlık, konut dışı kentsel çalışma, sosyal tesis, akaryakıt ve LPG istasyonu niteliğinde) yaklaşık 818 milyon TL muhammen bedel ve “Açık Artırma” yöntemi ile satışa sundu.

Satışa sunulan bazı arsaların nitelikleri şöyle;

İSTANBUL

Başakşehir  konut, ticaret, özel sağlık tesisi, özel eğitim, konut dışı kentsel çalışma, akaryakıt tesis ile Üsküdar’da özel eğitim niteliğinde imarlı arsalar satışa sunuluyor.

ANKARA

Çankaya, Sincan ve Kahramankazan’da konut, ticaret, Etimesgut, Gölbaşı, Pursaklar ve Yenimahale’de konut niteliğinde imarlı arsalar satışa çıkarıldı.

DİYARBAKIR

Yenişehir’de konut, merkezi iş, çarşı, iş ve alışveriş merkezi niteliğinde imarlı arsalar satışta.

ELAZIĞ

Merkezde konut, ticaret niteliğinde imarlı arsalar satılıyor.

ESKİŞEHİR

Odunpazarı’nda konut, merkezi iş niteliğinde imarlı arsalar satışa sunuldu.

GİRESUN

Merkezde konut, ticaret, özel kreş niteliğinde imarlı arsalar satışa çıkarıldı.

Fırsat Projeleri