TOKİ'den 188 İş Yeri Ve 110 Konutluk Açık Artırma!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), açık artırma yöntemi ile 188 iş yeri ile 110 adet konutu satışa çıkardı.

TOKİ'den 188 İş Yeri Ve 110 Konutluk Açık Artırma!
22.11.2017 - Çarşamba

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 188 iş yeri ile 110 konutu satışa çıkardı. Açık artırma yöntemi ile gerçekleştirilecek satışlar 5 Aralık tarihinde yapılacak.

Yüzde 25 Peşinatla İşyeri

TOKİ tarafından yapılan satışta alıcılar Afyonkarahisar, Ankara, Bitlis, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Karabük, Karaman, Kocaeli, Konya, Kütahya, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Sivas, Trabzon, Uşak, Yozgat, Zonguldak, şehirlerinde satışa sunulan iş yerlerine  %25 peşin, 120 ay vade ile sahip olabilecekler.

180 Ay Vade İle Ev

Alıcılar aynı zamanda Aksaray, Ankara, Bolu, Çorum, Erzincan, Gaziantep, İstanbul, Karabük, Karaman, Kocaeli, Konya, Manisa, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon,  şehirlerinde satışa sunulan konutları ise %12, %25 peşin, 120, 180 ay vade ile alabilecekler.

Açık artırma kapsamında satışa sunulan taşınmazların bazıları şöyle;

- İstanbul Başakşehir Kayabaşı’nda konut ve iş yerleri
- Ankara Gölbaşı İncek’te ve Mamak’ta iş yerleri
- Konya Meram’da iş yerleri
- Rize’de iş yerleri
- Sakarya Sapanca’da iş yerleri
- Sivas Şarkışla’da iş yerleri
- UşaK’ta iş yerleri

Açık Artırma 5 Aralık 2017, saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten canlı yayın yapılacak.

Fırsat Projeleri