TOKİ 147 Arsayı “Açık Artırma” Yöntemi İle Satışa Çıkardı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 27 ildeki 147 arsayı satışa çıkardı. Müzayede 26 Ekim 2017 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

TOKİ 147 Arsayı “Açık Artırma” Yöntemi İle Satışa Çıkardı
11.10.2017 - Çarşamba

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 27 ildeki 147 arsayı satışa çıkardı. Müzayede 26 Ekim 2017 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

TOKİ, Adana, Afyon, Ağrı, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin, Sakarya, Samsun, Siirt, Tekirdağ ve Van’da toplam 1.102.726,35 metrekare büyüklüğünde 147 adet arsayı (konut, ticaret, sosyo-kültürel tesis, merkezi iş, çarşı, iş ve alışveriş merkezleri, sanayi, depolama, özel kreş, özel eğitim, özel sağlık, konut dışı kentsel çalışma, bakım ve akaryakıt tesis alanı, LPG istasyonu niteliğinde) yaklaşık olarak 960 milyon TL muhammen bedelle “Açık Artırma” yöntemi ile satışa çıkardı. Müzayede 26 Ekim 2017 Perşembe günü, saat 13:30’da TOKİ’nin  Ankara  Bilkent’teki merkezinde ve  TOKİ  İstanbul Hizmet Binasında gerçekleştirilecek. 

Satışa Sunulan Arsaların Nitelikleri
 
İSTANBUL 

Başakşehir Kayabaşı ve Hoşdere’de yer alan özel sağlık tesis, bakım ve akaryakıt tesis alanı, konut, Esenyurt Hoşdere'de bakım ve akaryakıt istasyonu, Kağıthane Merkez ve Gürsel’de bakım ve akaryakıt istasyonu, konut, Üsküdar’da özel eğitim alanı niteliğinde imarlı arsalar.
 
ANKARA

Akyurt’taki sanayi ve depolama alanı, Çankaya Çayyolu’nda gelişme konut alanı, ticaret, Etimesgut Yapracıkköyü’nde konut, Gölbaşı Taşpınar, Virancık ve Örencik’te konut, Kahramankazan’da konut, ticaret, Mamak’ta merkezi iş alanı, Pursaklar Saray'da konut, Sincan Alcı'da ve Yeni Peçenek’te konut, ticaret, Yenimahale Yuva'da konut ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.
 
İZMİR

Çeşme Reisdere’de yer alan konut, Narlıdere’de konut + ticaret + özel eğitim + cami + park + yol, Urla Sıra’da konut niteliğinde imarlı arsalar.
 
ADANA

Sarıçam Akkuyu’da yer alan ticaret ve konut, Seyhan Şakirpaşa’da sosyo-kültürel tesis ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.
 
ESKİŞEHİR

Odunpazarı Yenidoğan’da yer alan konut, merkezi iş alanı niteliğinde imarlı arsalar.

Fırsat Projeleri