Tempoint Projesinde İki Ayrı Kampanya 

Gül Proje, Tempoint projesinde iki ayrı kampanyanın startını verdi.

Tempoint Projesinde İki Ayrı Kampanya 
20.09.2017 - Çarşamba

Gül Proje Sultangazi’de hayata geçirdiği Tempoint projesinde iki ayrı kampanya başlattı.

Sultangazi’de yükselen Tempoint projesi Gül Proje ve Nata Holding ortaklığında hayata geçirildi. 885 milyon TL yatırımla inşa edilen projede iki ayrı kampanya başlatıldı.  Mesut Yar’ın moderatörlüğünde lanse edilen kampanya kapsamında 10 bin TL peşinatla ev sahibi olmak mümkün. Ayrıca peşin alımlarda yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

10 Bin TL Peşinat, Yüzde 20 İndirim

Kampanya kapsamında; 10 bin TL peşinat verildiğinde, daire fiyatının yüzde 80’ine banka kredisi olarak kullandırılıyor. Kalan tutar ise teslimatta ödeniyor. Bir diğer kampanyada ise peşin alımlarda yüzde 20 indirim uygulanıyor. Öte yandan Gül Proje’nin bugüne kadar hayata geçirdiği projelerde olduğu gibi, Tempoint’in de teslimat döneminde yüzde 100 prim yapması bekleniyor.

2019’da Teslim Ediliyor

75 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Tempoint 468 konut, 444 rezidans ve 270 mağazadan oluşuyor. Geçtiğimiz ocak ayında başlayan Tempoint projesi, 2019 yılının ikinci yarısında teslim edilecek. TEM otoyolu Gaziosmanpaşa - Alibeyköy çıkışında inşa edilen proje, Maslak’a 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta. TEM’in hemen yanı başında yer alan projeden İstanbul’un her iki yakasına da kolay ulaşım mümkün.

Fırsat Projeleri