TEM Point'de, İlk 50 Daire Satışta!

TEM Point'de, İlk 50 Daire Satışta!
24.02.2017 - Cuma

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı markalı konut projeleri ile adından söz ettiren Gül Proje, TEM Point’le başarı grafiğini sürdürüyor. TEM Point projesinde, ilk 50 daire yatırımcılara peşin alımlarda m2’si 3 bin 800 liradan ulaşıyor

Ulaşılabilir fiyat ve avantajlı kampanyalarla, evsahibi olmayı düşünen yatırımcıların hayallerini gerçeğe dönüştüren Gül Proje, aynı koşulları yeni projesi için de uyguluyor. Sultangazi’de konumlanan TEM Point projesinde, ilk 50 daire yatırımcılara peşin alımlarda m2’si 3 bin 800 liradan ulaşıyor. Konumu ve ayrıcalıklı mimari yapısı ile dikkat çeken proje, kullanıcılarına ferah ve konforlu bir yaşam sunuyor.Gül Projenin, 650 milyon TL yatırım bedeli ile inşa ettiği TEM Point projesi, 75 bin m2’lik alan üzerinde konumlanıyor.

İş ve Yaşamın Buluşma Noktası!


Sultangazi lokasyonunda TEM üzerinde inşa edilen TEM Point konut projesinde ön satış süreci başladı. Proje toplamda; 5 konut, 2 residence, 1 otel ile 1 AVM bloku olmak üzere, 9 ayrı bloktan oluşuyor. Projede yer alan daire tipleri ise; 1+0, 1+1, 2+1, 3+, 4+1 ve 5+1 alternatiflerinden meydana geliyor.

Ön satış dönemi hakkında bilgi veren Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, “Uzun yıllardır birçok inşaat firması tarafından tamamlanmaya çalışılan ‘TEM Point’ projesinin ruhsatını aldık. İlk 50 dairemizi metrekaresi peşin alımlarda 3 bin 800 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunduk. Oturum ya da yatırım amaçlı konut almak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmamalarını öneriyorum. Ön satış sürecinde ayrıca, yüzde 5 peşinat, 240 ay vade ve yüzde 0.79 faiz olanağı sunuyoruz.” şeklinde konuştu.

 

TEM Point’te, Daireler 274 Bin TL’den Başlıyor!


Projede, yatırımcılara sunulan çeşitli ulaşılabilir ödeme kolaylıkları arasında; peşin alımlarda 274 bin TL’den başlayan daire fiyatları da mevcut. TEM Point konut projesinde, başlatılan kampanyada yüzde 5 peşinat karşılığında ev sahibi olmak mümkün. Ön satışa yönelik başlatılan kampanyada peşinattan sonra konut bedelinin yüzde 15’lik kısmı için bir yıl içinde ara ödemeler bakiyesi olan yüzde 80’lik bölüm için de bankalardan kredi kullanılabilecek.
Kredi kullanılmasında; 0-60 ay için 0, 120 ay için 0,45, 180 ay için 0,74 ve 240 ay için de yüzde 0,79 faiz uygulanacak. Toplamda, 15 bin m2 yeşil alana sahip olan TEM Point konumu Eğitim kurumu, hastane, sosyal yaşam merkezi ve AVM’lere yakın mesafede yer alıyor.

 

Fırsat Projeleri