Tem Point, 240 Ay Vadeyle Ev Sahibi Yapıyor!

Tem Point, 240 Ay Vadeyle Ev Sahibi Yapıyor!
17.02.2017 - Cuma

Sektörün önemli  markalarından Gül Proje’den, ‘Güçlü Türkiye için birlik vakti’ kampanyasına destek. Gül Proje tarafından inşa edilen TEM Point projesinde, yatırımcılara  yüzde 5 peşinatla 240 ay vade ve aylık yüzde 0.79 faizle  olanağı ile  ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Gayrimenkul sektöründe hayata geçirdiği başarılı  marka konut projeleri ile adından söz ettiren Gül Proje, başarılı projeleri ile olduğu kadar kampanya ve ulaşılabilir fiyat politikası ile de adından söz ettiriyor. Ev sahibi olmayı kolaylaştıran TEM Point konut projesi, 75 bin m2 alan üzerinde  650 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. TEM Point projesi, Sultangazi TEM otoyolu üzerinde toplam 9 blok olarak konumlanıyor.

Geçen yılı proje yılı olarak ilan eden ve yatırımcılara sağladığı  avantajlar ile gündeme gelen Gül Proje, 2017 yılı  içinde önemli kampanyalara verdiği destekle satış rekorları kırma hedefinde. Yatırımcılara karlı bir yatırımın ötesinde, konforlu bir yaşam olanağı da sunan Gül Proje’nin, Sultangazi lokasyonu TEM üzerinde yer alan projesi TEM Point’te, yüzde 5 peşinat, 240 ay vade ve aylık yüzde 0.79 faiz olanağı ile evsahibi yapıyor.

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Kampanya!

TEM Point projesinde dairelerin, Eylül 2018’de ev sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor. TEM Point projesinde daire tipleri; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 alternatiflerinden  oluşuyor. Projenin daire büyüklükleri ise, 55  ila 227 m2 arasında değişiyor.

Kampanya olanakları hakkında bilgi veren Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, “Ülke ekonomisi ve sektörümüz için konut almayı kolaylaştıracak yüzde 5 peşinatla 240 ay vade yüzde 0.79 faiz oranıyla yeni bir kampanyaya imza atıyoruz. Kampanyamız 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak. Herkesin kazançlı çıkacağı bu kampanyadan faydalanarak konut almak isteyenlerin ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. Daire fiyatlarının 323 bin TL’den başladığı ‘TEM Point’ten kampanya kapsamında ev sahibi olmak için daire bedelinin yüzde 5’ini peşinat olarak vermek yeterli.” Diye konuştu.

Lokasyon olarak avantajlı bir konuma sahip olan proje, eğitim kurumu, hastane ve sosyal yaşam merkezlerine yakın mesafede yer alıyor. TEM Point’ projesinin kullanıcılarına sağladığı sosyal donatılar arasında; 15 bin m2  yeşil alanı, fitness, spor sahası, sauna, hamam, restoran, kafeterya ve yüzme havuzu mevcut.

Fırsat Projeleri