Tahincioğlu Cityscape 2017 Fuarı'na 2 Projesi İle Katıldı

Tahincioğlu Cityscape Global 2017 fuarında Nidapark Bomonti veNidapark Küçükyalı projelerini görücüye çıkarıyor

Tahincioğlu Cityscape 2017 Fuarı'na 2 Projesi İle Katıldı
11.09.2017 - Pazartesi

Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2017 Fuarı’na katılan Tahincioğlu, Nidapark Bomonti ve Nidapark Küçükyalı projelerini yatırımcılara sergileyecek.

Dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarlarından biri olan Cityscape Global 2017 fuarında Nidapark Bomonti veNidapark Küçükyalı projelerini görücüye çıkaran Tahincioğlu uluslararası platformda da yatırımcılarla buluştu. Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da uluslararası arenada pek çok organizasyonda yerimizi alacağız. Sektörümüz için bu organizasyonlar birer fırsat, bizler de bu fırsatları değerlendiriyor ve yeni yatırımcılar ve müşterilerle bir araya geliyoruz. Ülkemizin gücü, yatırım potansiyeli ve vizyonunu göstermek adına bu fırsatları değerlendiriyoruz” dedi.

Özcan Tahincioğlu: “2 Projemizle Cityscape’e Katılıyoruz”

Cityscape Global Fuarı’nın Türkiye’nin emlak projelerinin başka coğrafyalara tanıtılması ve yeni işbirlikleri açısından önemli bir fuar olduğunu belirten Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Türkiye ekonomisine değer kattığımız projelerimizle yurtdışında gerçekleşen pek çok organizasyonda yerimizi almaya ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyoruz. Yepyeni projelerimizle de bu değeri büyütmek için çalışıyoruz” dedi.

Cityscape Global 2017 Fuarı’na 2 proje ile katıldıklarını belirten Özcan Tahincioğlu, “Sektörü yakından takip etmek ve iş bağlantıları kurmak açısından Cityscape Global 2017 Fuarı bizim için önemli bir organizasyon. Fuara ayrıcalıklı iki projemizle katıldık. Nidapark Küçükyalı projemizi ve kısa bir süre sonra Türkiye’de lansmanını gerçekleştireceğimiz Nidapark Bomonti projemizi Cityscape’te görücüye çıkarttık. Her iki projemiz de kendi içinde nitelikli ve ayrıcalıklı projeler” dedi.
 

Fırsat Projeleri