Sur Yapı'dan Ön Satış Kampanyası

Sur Yapı Antal Projesi'nde yer alan ilk bin konut için ön satış günleri başlattı.

Sur Yapı'dan Ön Satış Kampanyası
30.11.2017 - Perşembe

İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinden Sur Yapı Antalya Projesi için ön satış günleri başlattı. Şirketten yapılan açıklamaya göre ilk bin konut için başta Antalya olmak üzere 69 farklı il ve 9 farklı ülkeden 20 binin üzerinde ön talep geldi. Yoğun talep üzerine satış süreci öne çekildi. Projede, öncelikle 2019 yılında teslim edilecek ilk bin konut ön satışa sunuldu. 

Açıklamada ayrıca konutların tanıtıma özel indirimli fiyatlarla satılırken, 47 metrekare 1+1 daireler 107 bin 100 TL, 78,5 metrekare 2+1 daireler 199 bin 800 TL, 118,5 metrekare 3+1 daireler 295 bin 200 TL ve 186,5 metrekare 4+1 daireler ise 460 bin 800 TL'den başlayan peşin fiyatlarla satışa çıkarıldığı kaydedildi.

PEŞİN ALIMLARDA YÜZDE 10 İNDİRİM

Konuya ilişkin görüşlerine de yer verilen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Türkiye'nin dört bir yanından 20 binin üzerinde ön talep alınca yoğun talebi daha fazla bekletmek istemediklerini kaydederek, "Bu nedenle ön satış günleri düzenledik. Ön satış günlerinde tamamı peşin ödemelere yüzde 10 indirim uyguluyoruz. Ayrıca iki farklı ödeme imkanı sunuyoruz. Birincisinde yüzde 20 peşin alıyoruz. Yüzde 80'lik kısmı ise banka kredisi şeklinde ödeniyor. Bu ödeme imkanı kapsamında yüzde 5 iskonto uyguluyoruz. İkinci seçenekte ise yüzde 35 peşin alıyoruz, Eylül 2018'de yüzde 10 ara ödeme alıyor, kalan kısmı ise vade farksız 36 eşit takside bölüyoruz" şeklinde konuştu.

Antalya Kepez bölgesinin kira amortisman süresinin 14 yıl olduğunu dile getiren Altan Elmas, "Bu süre, kira amortismanı kapsamında sadece Antalya için değil, tüm Türkiye’de yatırımın geri dönüşü anlamında en kısa sürelerden biri. Antalya'nın gelişimi Kepez bölgesine doğru gerçekleşiyor. Bu nedenle kent içinde gerek oturumcu gerekse yatırımcı kitlenin çok iyi kazançlar elde edeceği, projenin içerisinde yer alan tüm fonksiyonlarla hayatın içerisinde kalacağı, biraz daha serin, doğaya daha yakın olmak isteyenler için ideal bir konumdayız. Ayrıca ikinci, üçüncü evini Antalya'dan almak isteyen gerek yurt içinden gerekse yurt dışından pek çok kişi Antalya projemizle ilgileniyor. Gösterilen bu ilgi bizleri de son derece memnun ediyor" ifadelerini kullandı.

Altan Elmas, proje tamamlandığında yaklaşık 70 bin kişinin yaşayacağı bir ortam olacağını vurgulayarak, "Öncelikle hak sahiplerinin evlerini teslim edeceğiz. Toplamda ise 19 bin konutu 8 yıllık bir süreçte tamamlamayı hedefliyoruz. Her yıl için 5 bin kişinin istihdam edileceği projenin yatırım değeri 8 milyar TL'yi buluyor. Bir yandan istihdama diğer yandan da ekonomiye katkı sağlayacak proje, bu kadar büyük bir alanda gerçekleşen Türkiye'nin en büyük ve örnek kentsel dönüşümü olacak. Bunun yanı sıra uygulanan çevreci dönüşüm modeliyle de Türkiye’ye örnek oluyoruz" diye konuştu.

Fırsat Projeleri

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

Çiftçi Towers

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

İstanbul Kadar Eşsiz Bir Yaşam...

İstanbul Kadar Eşsiz Bir Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Sur Yapı Antalya

ANTALYA / KEPEZ

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı