Sur Yapı'dan "Mutlu Evler Türkiye" Kampanyası

Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar için Sur Yapı, "Mutlu Evler Türkiye" kampanyası başlattı

Sur Yapı'dan
16.09.2017 - Cumartesi

Sur Yapı "Mutlu Evler Türkiye" kampanyası başlattı. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara Sur Yapı özel projelerini 600 TL'den başlayan taksitler sunuluyor.

Vatandaşlar, Sur Yapı "Mutlu Evler Türkiye" kampanyasında indirimli fiyatı 323 bin TL olan 60 metrekare 1+1 dairelere 48 bin TL peşinat ile sahip olabilir. Kampanya kapsamında konut sahibi olmak isteyenler teslime kadar 600 TL, teslimden sonra ise 1.474 TL taksitle ödeme fırsatı yakalıyor. Kampanya kapsamında 120 ay için sadece 0,55 kredi oranı uygulanıyor. Kalan tutar ise 29 bin TL'lik  vade farksız 5 ödeme ile sona eriyor.

Küçük Küçük Taksitler ile "Mutlu Evler Türkiye"!
Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Mutlu Evler Türkiye" kampanyası hakkında bilgi verdi. 2017 yılının ilk altı ayında "Olur Olur Bal Gibi Olur" ve "Aynen Öyle" kampanyalarını yaptıklarını hatırlatan Altan Elmas, "Kampanyalarımıza ilgi gösteren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi. Sur Yapı olarak 2017 yılının son çeyreğinde çok daha güçlü bir kampanya başlattıklarını açıklayan Altan Elmas, şunları söyledi; "Mutlu Evler Türkiye sloganıyla konut alıcısına seslendiğimiz yeni kampanyamızda konut alıcısına yine pozitif mesajlar vermek istedik. Mutlu Evler Türkiye’yi hazırlarken yılın iddialı kampanyası hedefiyle yola çıktık. 11 projemizde 300 konutla sınırlı olacak kampanyamızda geniş kitleleri lüks konut sahibi yapmayı amaçlıyoruz. Yılbaşından bu yana hem projelerimize hem de kampanyalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sur Yapı olarak hareketli, büyük fırsatlar sunan ve topluma pozitif mesajlar veren cazip kampanyalar yapıyoruz.  Bu kampanya ile daha geniş kitleleri ev sahibi yapmayı amaçlıyoruz."  

Taksit düşük, Peşinat düşük, Faiz oranı düşük ve Toplam Maliyeti düşük!
Kampanya kapsamında konut alıcıları teslime kadar küçük küçük taksitler ve rahat ödeme koşullarıyla lüks projelerimizden ev sahibi olma fırsatı bulacaklarını ifade eden Altan Elmas "Evlerini teslim aldıktan sonra da kira öder gibi taksitlerini ödeyebilecekler. Ayrıca bu kampanya yatırımcılar için de çok cazip. Teslime kadar çok cüzi taksitler ödeyerek teslimden sonra da kira getirileriyle taksitlerini ödeyebilecekler. Birbirinden farklı konsepti ve hikâyesi olan konut projelerimizi kampanya kapsamında sunuyoruz" dedi.

Başlattıkları kampanyalarında konut alıcıları evlerini teslim alana kadar çok küçük taksitler ödeyeceğini kaydeden Elmas şöyle devam etti; "Teslime kadar Sur Yapı olarak taksitlerin bir kısmını biz karşılıyoruz.  120 ayda 0,55 vade oranıyla örneğin 323 bin TL lik bir ev için 10 yılın sonunda sadece 24 bin TL fazladan ödeme yapmış olacaklar. Böylece bugün 323 bin TL’ye aldığı konutun 10 yıl sonundaki toplam maliyeti 347.319 TL olmuş olacak. Böylece vade farksız veya düşük faizle, peşinatı düşük, taksit oranları düşük ve konut alıcısına toplam maliyeti düşük iddialı bir kampanyadan yararlanmış oluyorlar. Ayrıca önümüzdeki günlerde gelecek olan fiyat artışlarından önce konut alıcıları için "Mutlu Evler Türkiye" kampanyamızın büyük fırsat oluşturacağını düşünüyoruz. Bu büyük kampanyanın markalı konut sektörüne öncü olacağını ve sektöre dinamizm getireceğini düşünüyoruz."

Sur Yapı'nın başlattığı "Mutlu Evler Türkiye" kampanyasında;
- Ümraniye'de Şehir Konakları, 
- Sancaktepe'de Lavender ve Muhit, 
- Maltepe'de Yeşilmavi, 
- Koşuyolu'nda Excellence, 
- Kağıthane'de Tempo City, 
- Ispartakule'de Bahçeyaka, 
- Sultanbeyli'de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, 
- Topkapı'da Topkapı Evleri ve 
- Bursa'da Marka Rezidans projeleri bulunuyor.

Fırsat Projeleri