Sur Yapı "Muhit" Projesini Satışa Çıkardı

Sur Yapı, İstanbul Sancaktepe'de hayata geçireceği yeni projesinin yapımına başladı.

Sur Yapı
21.07.2017 - Cuma

Sancaktepe'de yükselecek olan Sur Yapı'nın 4. projesi Muhit, 40 bin 170 metrekare inşaat alanında hayata geçiriliyor. Proje 7 blokta 217 konut ve 12 ticari alandan oluşuyor. 32 farklı daire seçeneğinin sunulduğu projede daireler  1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Dairelerin büyüklüğü 68 ila 486 metrekare aralığında değişiyor. 

Az katlı mimarisi, geniş iç avlusu, yeşil peyzajı ve sosyal donatıları ile ön plana çıkan projede peyzaj içerisinde farklı noktalarda konumlandırılmış 6 açık hava dinlenme alanı olacak. çim tepeler, süs havuzları, güneşlenme terasları, dinlenme alanları, gül bahçesi, zen bahçesi, çim aktivite alanları, açık ve kapalı otopark imkanı, 3 pota basketbol alanı, açık ve kapalı havuz, süs havuzu, fitness, stüdyo ve kafe alanlarının bulunduğu Muhit projesinde çocuklar için de özel alanlar düşünüldü.

PROJEDE FİYATLAR 279 BİN TL'DEN BAŞLIYOR

Sur Yapı'nın Anadolu yakasındaki 19. markalı konut projesi olan Muhit projesinde daire fiyatları 279 bin TL'den başlıyor. Lansman dönemine özel 2 farklı ödeme planının yer aldığı projede ilk seçenekte peşinat ödemeden 60 ay 0 faiz ya da 120 ay 0,45 vade, ikinci seçenekte ise yüzde 50 peşinat ile 36 ay vade farksız ödeme planı yer alıyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor.

"SANCAKTEPE'NİN GELİŞİMİNDE ÖNEMLİ ROL OYNUYORUZ"

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, yeni projeleri Muhit için görüşlerini dile getirdi. 175 milyon TL yatırım ile projenin yapımına başlandığını ifade eden Elmas, Sancaktepe bölgesinin gelişiminde önemli bir rol oynadıklarını belirtti. Elmas konuşmasına şöyle devam etti: "Sancaktepe son yıllarda yatırımcısına en çok kazandıran ve Anadolu yakasının en çok prim yapan semtlerinin başında geliyor. Bölgeye inşa edilen kamu yatırımları ve ulaşım akslarına yakınlık Sancaktepe'nin değerini her geçen gün artırıyor."

Yeni projenin Sancaktepe'nin oturumcusuna ve yatırımcısına daha çok kazandıracağı planlanıyor.

Fırsat Projeleri