STCA Gayrimenkul'dan Kartal'a 5 Proje

STCA Gayrimenkul, İstanbul'un değer kazanan bölgesi Kartal'da 5 yeni projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. 

 STCA Gayrimenkul'dan Kartal'a 5 Proje
15.09.2017 - Cuma

STCA Gayrimenkul, İstanbul'un değer kazanan bölgesi Kartal'da 5 yeni projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. 

Sabiha Gökçen Havalimanı, Osmangazi Köprüsü, Marmaray, metro, deniz otobüsü gibi ulaşım akslarının merkezinde bulunması itibariyle değerine değer katan Kartal, inşaat sektöründe önde gelen firmaların da gözdesi haline geldi. 

Sektörde ortaya koyduğu projelerle adından söz ettiren STCA Gayrimenkul de Kartal’da 3 yıl içerisinde 5 yeni projeye imza atmaya hazırlanıyor. 

Sanayi kuruluşlarının şehir dışına çıkarılması ile birlikte yatırımların merkezi haline gelen Kartal, Sabiha Gökçen Havaalanı, Osmangazi Köprüsü, Marmaray, metro, deniz otobüsü gibi ulaşım akslarıyla çevrelenmisinin nimetlerinden faydalanıyor. 

3 yıl içinde 5 projeyi hayata geçirecek STCA Gayrimenkul, Yuvam Kartal’dan sonra inşa ettiği Kartallife-Atalar ile gibi Kartal'da söz sahibi projeleriyle tanınıyor. STCA Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Aslandağ, Kartal'ın yatırım değeri en yüksek ilçelerden biri olduğunu belirterek, "Kartal nüfusunun yüzde 76’sı, 15 yıldan uzun süredir Kartal’da ikamet ediyor, işyerleri ise Kartal ve çevresinde. Bu da Kartal’da gerçek bir mahalle hayatının devam ettiğini gösteriyor. Aynı zamanda Kartal’ın tüm ulaşım ağlarının merkezinde yer alması ve muhteşem sahili, ilçeyi ön plana çıkarıyor" şeklinde konuştu.

Aydın Aslandağ, Kartal’da 20 bin konutun dönüşeceğine ve bölgede kentsel dönüşümün 15-20 yıllık bir zamana yayılacağını da kaydederek, STCA Gayrimenkul olarak kentsel dönüşümün en doğru yapıldığı Kartal’da, ada bazlı butik kentsel dönüşüm projelerine devam etmek istediklerini söyledi. Aslandağ, sözlerini şöyle tamamladı: "Bu anlamda önümüzdeki 3 yıl içinde 5 yeni projeyi daha hayata geçireceğiz. 5 projemiz de o bölgenin yapısına uygun özellikte olacak. Hedefimiz ise bu bölgede 10 proje üretmek"

Fırsat Projeleri