Sinpaş Finans Şehir  Ön Talep Topluyor!

Sinpaş Yapı, başarılı projelerine bir yenisi eklemeye hazırlanıyor.İstanbul’da, finansın merkezine inşa edilen Sinpaş Finans Şehir  ön talep toplamaya başladı

Sinpaş Finans Şehir  Ön Talep Topluyor!
07.09.2017 - Perşembe

Sinpaş Yapı, başarılı projelerine bir yenisi eklemeye hazırlanıyor. İstanbul’da, finansın merkezine inşa edilen Sinpaş Finans Şehir  ön talep toplamaya başladı.

Gayrimenkul sektörünün  önemli markası Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen her bir konut projesi, sahip olduğu özelliklerle yatırımcılardan büyük beğeni topluyor. Yenilikçi mimarisi ve konforlu yapılarıyla, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün öncülüğünü üstlenen Sinpaş Yapı,  hayata geçirdiği projelerle bunu hak ettiğini gösteriyor.

Dünyanın yeni finans üssü olarak lanse edilen İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu, yeni bir Sinpaş Yapı projesi yükseliyor. Sinpaş Yapı’nın, yakında lansmanını gerçekleştirmeye hazırlandığı ve yatırımcılar tarafından merakla beklenen yeni projesi, Sinpaş Finans Şehir için ön talep toplanma sürecine girdi.

Sinpaş Finans Şehir, Yeni Bir Şehir!

Yatırımcıların yakından takip ettiği proje, lokasyonu ve farklı mimari dokusuyla gerek  yerli gerekse yabancı iş dünyasına kazançlı bir yaşam sunuyor. Sektör de daima yeniliklere imza atan Sinpaş Yapı,  şimdiye kadar hayata geçirdiği her proje ile yatırımcı beklentisini arttırmayı başardı. Sinpaş   Finans Şehir projesi,  finansın içinde yeni bir şehir olarak yükselecek.

Anadolu yakası’nda yer alan Finans Merkezi’nin, ortalama 70 bine yakın beyaz yakalı personele istihdam sağlaması bekleniyor. Öte yandan, finans şehir projesi ise, bu dev projenin komşusu olarak yer alacak. Proje, yeni bir şehir anlayışla, şehrin merkezinde kent hayatından keyif alacak detaylara sahip olacak.

Fırsat Projeleri